Społeczeństwo » Społeczeństwo

10 000 złotych grantu od Bonarki

Jeszcze do końca miesiąca krakowskie organizacje i instytucje mogą ubiegać o 10 000 złotych na działania edukacyjne i kulturalne na terenie Podgórza. Możliwość taką daje konkurs grantowy organizowany przez Bonarka City Center.

Do udziału w grancie zaproszone są wszystkie krakowskie organizacje pozarządowe oraz publiczne przedszkola i szkoły, instytucje kultury, biblioteki publiczne, ośrodki pomocy społecznej oraz domy dziecka. Ich przedstawiciele mogą zgłaszać propozycje projektów działań skierowanych do mieszkańców Podgórza i gwarantujących rozszerzenia oraz podniesienie jakości oferty kulturalnej lub edukacyjnej tej części miasta. Jeśli do swych pomysłów przekonają komisję konkursową, mogą liczyć nawet na 10 000 złotych, do samej dotacji nie jest wymagany w ogóle wkład własny. Warto zauważyć, że pod hasłem „Podgórze” kryje się nie tylko Stare Podgórze, ale szeroko rozumiana część Krakowa położona po prawej stronie Wisły.
Wszystkie dokumenty aplikacyjne, tj. karta zgłoszeniowa, formularz budżetu oraz regulamin znajdują się na stronie Bonarki (www.bonarkacitycenter.pl). 
Na wnioski nadsyłane drogą elektroniczną, pocztową lub dostarczane osobiście do Bonarki komisja konkursowa czeka do końca miesiąca. Zgłoszenia oceniać będzie m.in. przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy XIII Podgórze, Zygmunt Włodarczyk. 
Partnerem całego konkursu grantowego jest Radio KRK FM, będące również partnerem wszystkich podgórskich wydarzeń organizowanych przez Bonarkę. Opisywane tutaj przedsięwzięcie nie jest bowiem jednorazową akcją, a częścią szerszej strategii, przyjętej przez krakowskie centrum handlowe na 2014 rok i zakładającej przybliżenie niezwykłego piękna Podgórza wszystkim krakowianom.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »