Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

10 pomysłów na prezent urodzinowy last minute

Zdarza się, że kupno prezentu urodzinowego odstawiamy na ostatnią chwilę. Nie jest to dobre rozwiązanie, ponieważ zwykle okazuje się, że wybrany sklep nie posiada interesującego nas produktu albo kurier nie dowiózł na czas zamówionego prezentu.

Co w takiej sytuacji? Oczywiście istnieje pewien zestaw prezentów, które z pewnością zostaną ciepło przyjęte. Jeśli wiemy, że solenizant lubuje się w słuchaniu muzyki, a jego ulubiony zespół właśnie wydał nową płytę, warto odwiedzić sklep muzyczny i zakupić wybrany krążek. Ok, brzmi bardzo prosto, ale co zrobić, gdy nowej płyty brak? Coraz częściej można spotkać wiele wspaniałych reedycji, wzbogaconych o „zremasterowany” dźwięk oraz ciekawe materiały dodatkowe i kolekcjonerskie, jak plakaty czy książeczki. Alternatywą może być koncert na DVD lub nośniku Blu-ray, który niewątpliwie dostarczy wielu wspaniałych chwil każdemu melomanowi.

Drugą możliwością jest książka, niewątpliwie jest to prezent bardziej uniwersalny niż album z muzyką, ponieważ można podarować ją każdej osobie, wystarczy tylko znać ulubionego autora. Podobnie jak w przypadku płyt CD, można pokusić się o reedycje książek lub specjalne zestawy kolekcjonerskie, wzbogacone o ciekawe wywiady z autorem lub innego rodzaju materiały promocyjne, jak np. ekranizacje.

Powyżej przedstawione propozycje są uniwersalnym rozwiązaniem zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Każdy z nas słucha muzyki oraz czyta książki. W zależności od tego, czy nasz solenizant to meloman czy „mol książkowy”, powinniśmy dobrać któryś z omawianych podarunków. Oczywiście nie zapomnijmy o bukiecie kwiatów i kartce z życzeniami! Zobacz więcej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fanio70

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Aga90 2015-04-16 23:44:45

    Ja jestem zwolenniczką prezentów praktycznych, a do tego prezentów takich, które nie zrujnują mojego portfela. Najbardziej przemawiają do mnie rzeczy, których szansa powtórzenia wśród innych jest mała. Szukałam, szukałam i w końcu wpadło mi w oko pare rzeczy, w tym taka torba bawełniana z fajnym pomysłem na przekaz plus kubek http://www.extrema.com.pl/o,12,87,torby-bawelniane.html


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »