Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

10 pomysłów na spędzenie czasu z przyjaciółmi

10 pomysłów na spędzenie czasu z przyjaciółmi
Zobacz więcej zdjęć »
Groupon inspiruje do kreatywnego spędzania czasu w gronie najbliższych

Ostatnio czas wolny stał się dobrem luksusowym, o które pieczołowicie dbamy. Wśród codziennych obowiązków, trudne wydaje się znalezienie chwili dla siebie, a co dopiero dla przyjaciół! Warto jednak wiedzieć, że czas spędzony z najbliższymi pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, potęguje poczucie szczęścia i ułatwia zachowanie równowagi. Dlatego tak ważne jest podtrzymywanie i pielęgnowanie ww. relacji.

Każdy sposób na spędzenie czasu z przyjacielem jest dobry, jednak warto zadbać by był on produktywny i ciekawy dla obu stron, szczególnie latem, które daje nieskończone możliwości. Groupon przygotował ofertę dedykowaną przyjaciołom i podpowiada, jak ciekawie spędzić czas razem.

Odkryjcie nowe smaki

W miastach otwiera się coraz więcej lokali gastronomicznych oferujących dania z całego świata. Wybierzcie się w podróż kulinarną, a może odkryjecie smaki, które zainspirują was do zagranicznych wypraw? Warto zwrócić uwagę na bony rabatowe, happy hours, bądź tygodnie tematyczne organizowane przez lokale.

Nauczcie się czegoś nowego

Większość z nas chce być w ciągłym „kontakcie ze światem” i nieustannie poszukuje możliwości rozwoju. Poszukajcie otwartych warsztatów bądź paneli dyskusyjnych organizowanych w waszym mieście. To wspaniała możliwość podniesienia swoich umiejętności, doskonalenia pracy w grupie, a przede wszystkim spędzenia wartościowego czasu razem!

Zróbcie coś szalonego

Jeśli do tej pory obawialiście się spróbować czegoś nowego, to czas zaszaleć. Z przyjaciółmi na pewno będzie raźniej! Nowe, nieznane aktywności, które zapamiętacie na długo - czekają. Skok na bungee, wspinaczka, czy lot szybowcem to tylko kilka z nieszablonowych atrakcji, które znajdziecie w okolicy.

Przeczytajcie razem dobrą książkę

Wszyscy chcielibyśmy mieć więcej czasu na spotkanie z literaturą. Dlaczego więc nie poświęcić jednego z wieczorów na wspólne czytanie? Znajdźcie przytulne miejsce w ogrodzie bądź na tarasie i wybierzcie książkę. Szybko przekonacie się jak ciekawa może być wspólna lektura.

Zadbajcie o ciało i umysł

Dzień w spa? Któż o tym nie marzy? Masaż kamieniami wulkanicznymi, sauna, basen
i pielęgnacja ciała to recepta na pełen relaks, a przede wszystkim niczym nie zakłócony czas na swobodne pogaduszki. Aby w pełni odpocząć nie trzeba wydawać zawrotnych kwot, dostępne są oferty na każdą kieszeń. Ciekawą alternatywą będzie zorganizowanie spa w domowym zaciszu.

Ruszcie się z kanapy

Jeżeli choć jedno z Was należy do osób aktywnych, to jest to wspaniała okazja by zarazić innych swoją pasją. Przecież nic bardziej nie motywuje, jak uprawianie sportu
z przyjacielem. Umówcie się na wspólną przejażdżkę rowerem lub na mecz tenisa w weekend. Możecie też zainwestować w karnet na fitness lub siłownię. Regularne ćwiczenia nie tylko pozytywnie wpłyną na wasz stan zdrowia i sylwetkę, ale będą również doskonałą okazją do wspólnych rozmów.

Posłuchajcie dobrej muzyki

Letnie miesiące aż kipią od ofert festiwali i koncertów. Obecnie, już niemal każde miasto może pochwalić się ofertą skierowaną do fanów różnego rodzaju muzyki. W wielu miejskich parkach odbywają się też darmowe wydarzenia i występy. Przejrzyjcie ofertę atrakcji dostępnych w okolicy i pobawcie się przy dźwiękach ulubionej muzyki.

Nadróbcie zaległości filmowe

Kino jest dobre na każdą okazję, a wakacje to doskonały pretekst by nadrobić zaległości. Warto wiedzieć, że wybierając się do kina większą grupą znajomych możemy liczyć na zniżki. Alternatywą będzie zaaranżowanie seansu filmowego w domu bądź skorzystanie z oferty kin pod chmurką - często dostępnych za darmo.

Wyjedźcie w nieznane

Wspólny wyjazd to niezawodny sposób na integrację. Zorganizowany wypad z paczką przyjaciół pozwoli nie tylko lepiej się poznać, ale też zacieśnić przyjacielskie więzi. Poszukajcie nieznanych miejsc, odkryjcie nowe lokalizacje. Wspólna eksploracja przepięknej, polskiej przyrody może okazać się jeszcze bardziej interesująca niż dotychczas sądziliście.

Po prostu się pobawcie!

Wymarzone wakacje są pełne słońca, ale co zrobić gdy pada? Tu z pomocą przychodzą wracające do łask gry i zabawy. Popularne gry planszowe zapewnią doskonała rozrywkę
i masę śmiechu. Niezwykle ciekawą alternatywą, wymagającą aktywności i zaangażowania są „Escape Rooms” – specjalnie zaaranżowane pokoje, naszpikowane zagadkami i łamigłówkami prowadzącymi do wyjścia. Praca zespołowa to klucz do sukcesu!

Groupon prezentuje wyjątkową kolekcję letnich atrakcji dedykowaną przyjaciołom.
Do 2 sierpnia 2016 r. inspirować będzie pomysłami na:
wypad na miasto, wypad za miasto, letnimi nowościami, pomysłami na domówkę oraz innymi nieszablonowymi możliwościami spędzenia wolnego czasu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

sylwia.dobkowska@publicis-consultants.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »