Rozrywka i wypoczynek » Sport

100 par drzwi marki Wiśniowski otwiera stadion Legii

100 par drzwi marki Wiśniowski otwiera stadion Legii
Zobacz więcej zdjęć »
Już wkrótce Polska będzie gospodarzem Piłkarskich Mistrzostw Europy – Euro 2012. Wiele stadionów musiało przejść gruntowne modernizacje. Wśród nich stadion Legii w Warszawie, obecnie przez wielu uważany za wzorcowy obiekt sportowy.

Warszawski Stadion Legii to jeden z najbardziej funkcjonalnych obiektów sportowych w Polsce, a nawet Europie. Jego najwyższe standardy widoczne są na każdym kroku. Nowoczesna konstrukcja trybun, komfortowe siedziska, doskonałe zaplecze gastronomiczne, klub fitness oraz klinika rehabilitacyjna. Stadion na ponad 31 tysięcy miejsc stanowił wyzwanie pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa, dlatego też zdecydowano się na zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz wyposażenia. Nowo wstawione stalowe drzwi profilowe marki WIŚNIOWSKI spełniają podwyższone wymagania stawiane przez światowe organizacje piłkarskie. To połączenie bezpieczeństwa i nowoczesnego designu.


Ponad 100 par bezpiecznych wejść

Zapewnienie bezpieczeństwa na stadionie stanowiło najważniejsze zadanie przed którym stanęli architekci. Ciągi komunikacyjne na stadionie zostały precyzyjnie zaprojektowane, aby mogły się nimi sprawnie przemieszczać tysiące osób. Przejścia musiały więc zostać wyposażone w drzwi, które jakością i standardami bezpieczeństwa będą dostosowane do restrykcyjnych wymogów UEFA i FIFA. Inwestor wybrał stalowe drzwi profilowe marki WIŚNIOWSKI. Przy realizacji projektu wykorzystano ponad 100 par drzwi przymykowych, w wersji jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej. Zamknięte stalowe profile połączone ze sobą metodą spawania tworzą mocną i odporną na uszkodzenia mechaniczne konstrukcję, która jednocześnie spełnia wysokie wymagania estetyczne. Połączenia są szlifowane i polerowane, dzięki czemu ramy uzyskują gładki i harmonijny wygląd. Zastosowanie tej technologii w znacznym stopniu podnosi parametry wytrzymałościowe drzwi, przez co mogą być poddawane intensywnej eksploatacji. Podczas nowoczesnych zabiegów antykorozyjnych są ponadto zabezpieczane przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz warunków atmosferycznych. Powłoki antykorozyjne nakłada się na stalowe profile oczyszczone obróbką strumieniowo – ścierną, co zapewnia pewną ochronę. Nowoczesna linia technologiczna do lakierowania farbami podkładowymi oraz malowania proszkowego gwarantuje najwyższą jakość produktu, czego dowodem jest 5 letnia gwarancja na powłokę antykorozyjną.


Najwyższe standardy bezpieczeństwa i designu

W kwestii bezpieczeństwa UEFA i FIFA narzuca bardzo restrykcyjne wymogi, dlatego na stadionie Legii okucia drzwiowe oraz wyposażenie dodatkowe drzwi WIŚNIOWSKI zostały dobrane do podwyższonych potrzeb tego obiektu. Stadion to miejsce imprez masowych, więc niezbędne było zastosowanie okuć antypanicznych, umożliwiających szybkie i bezpieczne otwarcie się drzwi w razie konieczności szybkiego opuszczenia obiektu. Zarówno okucia jak i klamki zostały wykonane ze stali nierdzewnej, co nie tylko podnosi jakość drzwi, ale także ich walory estetyczne. Co więcej zastosowanie koloru neutralnego aluminium (RAL 9006), podkreśliło nowoczesny charakter stadionu. Drzwi w tym kolorze, z wypełnieniem w postaci szyb bezpiecznych stanowią neutralny element wystroju idealnie wpasowując się w modernistyczny klimat stadionu. Drzwi marki WIŚNIOWSKI to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesnego designu.


Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych
i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz za granicą.

Dewizą jest hasło „Jakość bez kompromisów”. Wysoka jakość produktów oraz usług jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów oraz podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
- bramy garażowe i przemysłowe
- kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
- panele kratowe
- drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.
Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »