Firma » Bankowość

100 tys. Kont dla Ciebie w banku Credit Agricole

100 tys. Kont dla Ciebie w banku Credit Agricole
Zobacz więcej zdjęć »
W ciągu pięciu miesięcy od wprowadzenia do oferty Konta dla Ciebie bank Credit Agricole otworzył już 100 tys. takich rachunków. Jubileuszowe Konto dla Ciebie otworzył we Wrocławiu pan Michał, manager biura podróży.

Konto dla Ciebie to zupełnie nowa propozycja Credit Agricole z wieloma atrakcyjnymi funkcjami i usługami. Klienci mogą korzystać z niej od 11 kwietnia br. A już 13 września, czyli niemal równo w pięć miesięcy od startu oferty otwarte zostało stutysięczne Konto dla Ciebie.

- To jeden z najpopularniejszych produktów w historii naszego banku. Jesteśmy z niego bardzo dumni. Tempo w jakim otwieramy nowe Konta dla Ciebie świadczy o tym, że właśnie tak skonstruowane rachunki doskonale trafiają w potrzeby naszych klientów - mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes banku Credit Agricole.

Posiadaczem Konta dla Ciebie numer 100 000 został pan Michał z Wrocławia, którego do założenia rachunku w Credit Agricole przekonał ojciec.

- On od dawna ma konto w tym banku, prowadzimy tu również rachunek naszej firmy i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Ja już od dawna planowałem założyć i swoje konto, bo podoba mi się ta oferta. Ale dzisiaj nie mogę powiedzieć, że żałuję tej zwłoki. Gdybym zdecydował się szybciej nie trafiłbym na ten miły jubileusz - uśmiecha się pan Michał.

Pod jedną wspólną nazwą "Konto dla Ciebie" kryje się rodzina czterech rachunków osobistych: konto flagowe, konto dla Klientów VIP a także konta dla młodzieży i nastolatków. Prowadzenie Konta dla Ciebie jest bezpłatne, podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, korzystanie z karty a także zwykłe przelewy przez Internet oraz w aplikacji CA24 Mobile – wystarczy spełnić bardzo proste warunki (np. zapewnić 1000 zł miesięcznych wpływów i wykonać jedną transakcję kartą w miesiącu).

Kartą debetową do Konta dla Ciebie można płacić na całym świecie w złotówkach, dolarach, funtach lub euro bez kosztów przewalutowania. Karty w wersji standardowej ma nowoczesny design, a dodatkowo klient sam może wybrać wygląd swojej karty spośród 50 różnych grafik i zdjęć dostępnych w katalogu banku.

W Koncie dla Ciebie udostępniana jest też Indywidualna Linia Kredytowa oraz pakiet ubezpieczeń assistance Pomoc dla Ciebie. W pakiecie podstawowym ochrona obejmuje m.in. ochronę telefonu na wypadek uszkodzenia wyświetlacza lub kradzieży, zgubienie kluczy lub dokumentów, a także domowe wizyty lekarza lub fachowców (ślusarz, hydraulik) itp. W pakiecie rozszerzonym dodatkowo ochrona obejmuje przypadki awarii domowego sprzętu komputerowego lub cyberataku, a także assistance w przypadku wypadku lub awarii samochodu. Przez pierwsze sześć miesięcy korzystanie z pakietu Pomoc dla Ciebie jest bezpłatne.

Posiadacze konta mogą korzystać z Rachunku Oszczędzam o wysokim oprocentowaniu (obecnie do kwoty 100 000 PLN oprocentowanie wynosi 2,5% przez cztery miesiące od otwarcia konta), a także oszczędzać na zakupach w największym w Polsce Klubie Rabatowym. Bank współpracuje z blisko 10 tys. sklepów i punktów usługowych - płacąc w nich kartą Credit Agricole można dostać nawet do 55 proc. zniżki. Klienci mogą odkładać także drobne kwoty podczas zakupów dzięki usłudze CAsaver, która zaokrągla płatności i "końcówki" przenosi z konta na Rachunek Oszczędzam. Wraz z Kontem dla Ciebie klienci zyskują możliwość realizacji przelewów natychmiastowych Express Eliksir i płatności Blik.

Konto dla Ciebie promowane jest w ramach kampanii reklamowej z udziałem Dawida Podsiadło, która została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez dotychczasowych klientów, jak i osoby dotychczas nie związane z bankiem. - Zarówno tą kampanią, jak i nową ofertą odświeżamy wizerunek i podkreślamy unikalne cechy naszego banku. A wyróżnia nas to, że z uwagą słuchamy naszych klientów i oferujemy im takie rozwiązania, jakich naprawdę potrzebują. W ten sposób budujemy wartościowe i długoterminowe relacje - podsumowuje wiceprezes Jędrzej Marciniak.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (1)

 • avatar
  ~opiekunnestbank 2018-10-16 14:49:55

  Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »