Kultura, sztuka » Kultura

1000 książeczek dla najmłodszych w Kupcu Poznańskim!

Szósta część przygód Fikołka i Bródki właśnie pojawiła się w Kupcu Poznańskim. Tradycyjnie już właśnie w ten sposób – promując czytelnictwo oraz odkrywanie poznańskich tajemnic – Kupiec Poznański rozpoczyna przygotowania do Bożego Narodzenia.

Tym razem na bohaterów serii czeka prawdziwa niespodzianka – zostaną zabrani w podróż na Cytadelę, gdzie będą odkrywać osobliwości tego przepięknego parku. Jakie ciekawostki zobaczą? Czym się zachwycą? A co je naprawdę zadziwi? O tym wszystkim będzie można przeczytać w książeczce pt. „Wielka niespodzianka, czyli szósta wyprawa Fikołka i Bródki”.

Tak jak w poprzednich wydaniach, tak i tegoroczna książeczka jest rodzinnym przewodnikiem, który odkrywa przed najmłodszymi ciekawe zakątki Poznania, tym razem Cytadeli. Tegoroczna edycja książeczki jak zwykle zawiera ciekawą opowieść o przygodach koziołków i ich przyjaciół oraz mapę spaceru. Nowością są natomiast różnorodne zabawy do wykonania przez najmłodszych. „Już od sześciu lat, poprzez nasze książeczki, promujemy czytelnictwo oraz aktywne formy spędzania czasu, czyli rodzinne spacery połączone z odkrywaniem interesujących zakątków Poznania. Tym razem chcieliśmy pójść o krok dalej, zamieszczając w książeczce zadania dla najmłodszych. Wiemy, że dzieci je uwielbiają i mamy nadzieję, że będą czerpać satysfakcję z ich rozwiązywania” – mówi Anna Jabłońska, Główny Specjalista ds. Marketingu w Kupcu Poznańskim. „Oczywiście zadania te są ściśle związane z tematem tegorocznego spaceru i czasem wymagają, aby wybrać się na Cytadelę, do czego serdecznie zachęcamy” – dodaje.

Książeczki będą dostępne w Kupcu Poznańskim od 2 do 21 grudnia 2019 r. (lub do wyczerpania puli 1000 szt. przeznaczonych na akcję promocyjną). Aby otrzymać bajkę z przygodami koziołków, wystarczy zrobić zakupy o wartości minimum 100 zł i przedstawić paragon w punkcie informacyjnym znajdującym się na parterze centrum handlowego. Szczegóły promocji są dostępne na stronie www.kupiecpoznanski.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alicja Sidorowicz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »