Technologie » Telekomunikacja

10GB za 10zł w pakiecie #FREEMIUM od Virgin Mobile!

Największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce przedstawia kolejną promocję w ramach innowacyjnej oferty #FREEMIUM. Za 10GB transferu danych użytkownicy zapłacą zaledwie 10zł! Promocja potrwa do 6 grudnia, natomiast Virgin Mobile zapewnia, że to nie koniec niespodzianek.

Po listopadowej promocji „1 GB za 2 zł”, Virgin Mobile wprowadza kolejną, bardzo konkurencyjną obniżkę. Przez dwa tygodnie, posiadacze #FREEMIUM będą mogli dokupić 10GB transferu danych za 10zł zamiast pierwotnych 25 zł. Zrobią to w taki sam sposób, w jaki zakupują komponenty oferowane w ramach pakietu #PÓŁDARMO.

 

Przy wszystkich działaniach staramy się być jak najbliżej naszych klientów, monitorujemy ich zachowania oraz odkrywamy potrzeby. Właśnie dlatego wdrożyliśmy pakiet Freemium, a teraz uruchamiamy promocję 10GB za 10 zł, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę. To czasowa obniżka, ale już mamy w planach kolejne „prezenty” – powiedział Piotr Suchodolski, dyrektor marketingu Virgin Mobile Polska.

 

Kampania 10GB za 10zł

 

Komunikacja promocji „10GB za 10zł” jest integralną częścią kampanii związanej z pakietem #FREEMIUM. Bohaterką spotu oraz pozostałych kreacji reklamowych jest ponownie Gigababcia. Komunikacja akcji promocyjnej obejmuje internet oraz spoty telewizyjne w głównych stacjach z grupy TVN, Polsat i TVP oraz na kanałach tematycznych. Za koncepcję kreatywną odpowiedzialna jest agencja Lubię To - linked by Isobar oraz iProspect. Produkcją zajął się Film Fiction. Za zakup mediów po stronie Virgin Mobile odpowiada Monika Mierzejewska, natomiast planowanie kampanii telewizyjnej zlecono Mindshare.

 

O #FREEMIUM

 

10GB za 10zł to druga z promocji w ramach #FREEMIUM, które Virgin Mobile wprowadziło w połowie października. Pakiet jest połączeniem całkowicie darmowej usługi z możliwością nabycia płatnych komponentów z oferty premium. W opcji bezpłatnej, użytkownicy co miesiąc otrzymują 300 MB transferu danych, 30 minut rozmów oraz 30 SMS-ów. Bez dodatkowych opłat i bez umowy. Pakiet ważny jest 30 dni i odnawia się co miesiąc. Po wyczerpaniu darmowego #FREEMIUM, użytkownicy mogą płacić za wykorzystane usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić pakiety dodatkowe za #PÓŁDARMO.

 

***

 

Virgin Mobile Polska to największy i najbardziej popularny wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce. Wyjątkowo korzystne propozycje tj. chociażby flagowy pakiet #BEZLIMITU za 29 zł, czy innowacyjne #FREEMIUM już na dobre wpisały się w świadomość setek tysięcy osób, które oczekują od marek bezkonkurencyjnych ofert, idących w parze z brakiem zobowiązań w postaci umowy.

Virgin Mobile oferuje pakiety na kartę nie tylko dla tych młodych rocznikowo, ale i młodych duchem. Ponadto rozpieszcza swoich klientów poprzez oferowanie tego, co najlepsze i niedostępne gdzieś indziej.

 

Nie jesteś jeszcze klientem Virgin Mobile? Kup starter lub przenieś numer na virginmobile.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kacper.tomporowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »