Firma » Biznes

2 lata, 730 dni, 17 520 godzin, 1 051 200 minut Agory Bytom!

2 lata, 730 dni, 17 520 godzin, 1 051 200 minut Agory Bytom!
Zobacz więcej zdjęć »
Następny rekord pobity! Na urodzinowej imprezie Agory Bytom bawiło się ponad 50 tysięcy osób. Huczne świętowanie z udziałem wyjątkowych gwiazd, to doskonała okazja do podsumowania dwóch lat działalności Agory. Liczby nie kłamią…

Agora Bytom została otwarta w blasku fajerków 15 listopada 2010 roku. Od tego momentu  odwiedziło ją już ponad 10 milionów klientów! Daje to średnio prawie 15 500 gości dziennie. Rekord frekwencyjny padł w dniu otwarcia Agory, kiedy to galerię odwiedziło w sumie aż 50 000 osób. Z kolei od sierpnia 2011 roku na parkingu Agory zaparkowało już ponad 150 000 tysięcy samochodów. Ten wynik oznacza, że parking galerii każdego dnia jest odwiedzany średnio przez 1 500 aut.

Duże zainteresowanie Agorą Bytom to nie przypadek. Świetnie zaprojektowane wnętrze i bogata oferta handlowa, kulturalna i rozrywkowa Agory spotykają się z uznaniem klientów oraz środowisk branżowych. Do największej bytomskiej galerii handlowej powędrowały już takie nagrody, jak Koncept Roku 2010 w konkursie Shopping Center Awards dla najlepszych galerii handlowych w Polsce i wyróżnienie dla „Najlepszej Przestrzeni Publicznej Województwa Śląskiego 2011" przyznana w prestiżowym konkursie architektonicznym. Agora zajęła również III miejsce pod względem liczby aktywnych działań marketingowych w raporcie przygotowanym przez „Galeriehandlowe.pl". 

- Wszystkie te liczby i wyróżnienia potwierdzają, że Agora Bytom stała się silną i rozpoznawalną marką zarówno w swoim regionie, jak i w całej Polsce, a wszystko to dzięki prowadzonym z sukcesami działaniom promocyjnym i osiąganym za ich sprawą wynikom - mówi Mirosław Cechowski, dyrektor Agory Bytom.

Już w połowie października liczba fanów Agory na Facebooku (www.facebook.com/AgoraBytom) przekroczyła 10 000. Aktywne prowadzenie profilu zaowocowało także dwukrotnym wyróżnieniem w branżowym rankingu Fanpage Trends (http://www.sotrender.com/pl/) - wśród największych galerii handlowych w Polsce.

Dzięki najemcom, którzy dołączyli do Agory w ciągu ostatnich tygodni, Selene, Ziaja czy Gatta liczbę sklepów dzieli już tylko krok od okrągłej 100. Zakupy to nie wszystko! W Galerii na Poziomie zorganizowano już 25 wystaw, na których łącznie zaprezentowano prawie 1000 prac. Z kolei do 40 zbliża się liczba gwiazd, które zagościły na scenie Agory w czasie imprez o charakterze rozrywkowym, modowym i muzycznym. Rok temu przed bytomianami występowali Ewa Farna, Kasia Cerekwicka, Ada Szulc, Łukasz Zagrobelny, Patrycja Markowska czy Michał Szpak. W tym, dołączyli do nich m.in. Aleksandra Szwed, Rafał Brzozowski, grupa Video i Joanna Horodyńska. Nie umknęło to uwadze mediów. W ciągu ostatnich 24 miesięcy w prasie, internecie, radiu i telewizji Agora Bytom pojawiła się już ponad 2500 razy. Agora jednak nie zwalnia tempa, co pokazał miniony weekend (17-18.11). 

Obchody drugich urodzin Agory Bytom za nami. Przed rokiem dwudniowy Festiwal Urodzinowy zgromadził w Galerii 40 tysięcy osób. To już jednak historia, gdyż tegoroczna edycja Jubileuszu wyśrubowała ten rekord do 53 000 osób! Dla Agory było to podwójne święto, gdyż drugie urodziny to także 50 wydarzenie zorganizowane przez Galerię w tym roku. Podczas hucznej imprezy na scenie królowali tacy wykonawcy jak Boys, Alicja Janosz, Sabina Jeszka, zespół Dziewczyny i Boogie Boys. Agora przygotowała także mnóstwo atrakcji i konkursów dla dzieci. Na klientów czekał przepyszny pięciopiętrowy tort urodzinowy. Smak wyjątkowego przysmaku, truskawkowo-waniliowy, został wybrany przez klientów Galerii w specjalnym głosowaniu przeprowadzonym na Facebooku. Sukces Jubileuszu był bezapelacyjny. Największa urodzinowa impreza w Bytomiu została uroczyście zakończona. Teraz przyszedł czas na bicie kolejnych rekordów! Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »