Gospodarka » Żywność

„2 Miliony Grześków do wygrania” w loterii marki

„2 Miliony Grześków do wygrania” w loterii marki
Zobacz więcej zdjęć »
Aż dwa miliony wafelków Grześki można wygrać w loterii marki, która startuje 1 lutego br. To już druga edycja akcji promocyjnej, opartej na mechanizmie instant win, która w ubiegłym roku cieszyła się ogromną popularnością wśród konsumentów.

Loteria „2 Miliony Grześków do wygrania” potrwa od 1 lutego do końca marca 2020 r. Każdy konsument, który w promocyjnym opakowaniu wafelków Grześki kakaowe w czekoladzie 36 g znajdzie hasło „Wygrałeś Grześki kakaowe 36 g” otrzyma taki sam wafelek gratis.

 

W puli produktów do rozdania znalazły się aż dwa miliony Grześków! To już druga edycja loterii, oparta na tych samych zasadach, lecz z 2 razy większą liczbą nagród! Promocja zyska szerokie wsparcie komunikacyjne w mediach (TV, online, OOH) oraz punktach sprzedaży w kanale tradycyjnym i nowoczesnym. Wygrane wafelki będzie można odbierać do 30 kwietnia br. Szczegóły loterii oraz regulamin akcji od 1 lutego br. na stronie: www.grzeski.pl.

 

Organizatorem loterii jest agencja G3 Group.

Kreacje na potrzeby komunikacji loterii przygotował agencja Just.

Media do kampanii reklamowej zakupił dom mediowy Initiative Media.

Wsparcie PR zapewnia Kolterman Media Communications.

 

Producent: Colian Sp. z o.o.

Marka: Grześki

Produkt: Grześki kakaowe w czekoladzie 36 g, 

Cena regularna: ok. 1,19 zł

Producent: Colian Sp. z o.o. www.grzeski.pl                                                Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KMC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »