Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

2. urodziny VIVO! Krosno

2. urodziny VIVO! Krosno
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 28-29 września VIVO! Krosno będzie świętować swoje 2. urodziny. Z tej okazji Centrum Handlowe przygotowało dla swoich klientów m.in.: finał modowej „Bitwy na Style”, a także pokazy fitness i zumby Nie zabraknie tortu urodzinowego i występu gwiazdy urodzin – Roksany Węgiel.

Wielkimi krokami zbliżają się 2. urodziny VIVO! Krosno. Już teraz Centrum Handlowe zaprasza na dwa dni pełne atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Pierwszego dnia urodzinowej imprezy klienci VIVO! zobaczą profesjonalne pokazy fitness w wykonaniu instruktorów klubu Xtreme Fitness Gyms, a także spotkają się z trenerami personalnymi. Nie zabraknie występów tanecznych i wokalnych młodych artystów. Nie lada gratką będzie wielki finał modowej „Bitwy na Style”, który odbędzie się pod czujnym okiem Adama Chowańskiego - stylisty znanego z programów „Dzień Dobry TVN” oraz „Projekt Lady”. Zadaniem finałowej czwórki będzie przygotowanie stylizacji według kryteriów wyznaczonych przez eksperta. Na podstawie stworzonych zestawów Adam Chowański opowie o trendach, które zdominują nasze szafy jesienią. Nie zabraknie animacji i zabaw dla dzieci, tradycyjnego malowania buziek oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Cały czas będzie trwał także urodzinowy konkurs „Policz Świeczki na Torcie”, w którym do wygrania są cenne nagrody, takie jak skuter, rower, telewizor 55” czy dron.

W niedzielę, 29 września, świętowanie otworzy wyjątkowy bieg na orientację pod nazwą „Biegam z VIVO!”. Jego uczestnicy będą mieli do pokonania blisko siedmiokilometrową trasę, a w międzyczasie będą musieli prawidłowo rozwiązać przygotowane dla nich ciekawe zadania i łamigłówki. Do uczestnictwa w biegu wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Można jej dokonać online na stronie www.e-gepard.eu, lub osobiście w Biurze Zawodów, które będzie czynne w dniu biegu (29 września) w godz. 11.00-12.45. Ponadto dla klientów VIVO! przygotowano pokazy zumby, spotkania z trenerami personalnymi, pokazy taneczne oraz animacje dla najmłodszych. Nie zabraknie obowiązkowego elementu każdych urodzin – pysznego tortu! W bogatym programie przewidziano również dekorację zwycięzców „Biegu z VIVO!” oraz wyłonienie laureatów konkursu „Policz Świeczki na Torcie”. Punktem kulminacyjnym będzie koncert gwiazdy - utalentowanej Roksany Węgiel.        

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Krosna i okolic do wspólnego świętowania 2. urodzin VIVO!. W naszym Centrum Handlowym przez dwa dni, 28-29 września, na klientów czekać będzie moc urodzinowych atrakcji, których zwieńczeniem będzie koncert jednej z najjaśniejszych gwiazd młodego pokolenia - Roksany Węgiel  – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »