Gospodarka » Żywność

20.000 zł na koncie od Lay’s… Oni już wiedzą, co z nimi zrobią!

Zamknij oczy i pomyśl, że właśnie otrzymałeś nadprogramowo 20.000 zł. Na co je wydasz? O czym marzysz? To wcale nie musi być sen! Zwycięzcy konkursu Lay’s „Marzenia Ziemniaka przed końcem świata” opowiedzieli nam, co zrobią z taką wygraną!

 

 

Wiemy już, o czym marzą nasi rodacy - niektórzy pragną rozwiązać zagadkę Trójkąta Bermudzkiego, inni zanurkować z rekinami, a jeszcze inny wybrać się w podróż dookoła świata*. Jednak najbliżej spełnienia swoich marzeń są ci, którzy już wygrali tygodniowe nagrody w konkursie „Marzenia Ziemniaka przed końcem świata”! Niektórzy z nich zdradzili nam, na co wydadzą 20.000zł, które wygrali w tygodniowych odsłonach akcji Lay’s.

 

Autor dowcipnej pracy o szamponie przeciwskrobiowym odkłada realizację marzeń w czasie: „Pieniądze pochodzące z wygranej będą inwestowane i obracane, aby za kilka lat były kolejną cegiełką do wyjazdu i rozpoczęcia nowego życia w cieplejszym i bardziej przyjaznym do życia
i prowadzenia firmy kraju.”

 

Natomiast autorka pracy pokazującej Ziemniaka w romantycznym wydaniu ma już bardzo konkretne plany, co zrobi ze swoją nagrodą: „Dzięki wygranej w konkursie Lay’s będę mogła zrealizować swoje marzenie o nowej kuchni w skandynawskim stylu i to jeszcze w tym roku! Niezmiernie się cieszę, że najbliższą Wigilię przyrządzę w wymarzonej kuchni, przy pomocy nowoczesnych sprzętów AGD, a wszystko to dzięki zdobyciu jednej z głównych nagród w konkursie!”

 

W konkursie zgłoszono już ponad 135.000 prac! Oprócz tygodniowych nagród w wysokości 20.000 zł, Jury Konkursowe każdego dnia przyznaje także nagrody w wysokości 200 zł dla 10 najlepszych prac. Ponadto, w każdym tygodniu konkursu fani Lay’s na Facebooku głosują na ich zdaniem najlepsze projekty – w tym przypadku autor pracy z największą liczbą głosów wygrywa 2.000 zł. Szanse
na wygranie gotówki na spełnianie swoich marzeń ma więc każdy – warto spróbować i dołączyć
do grona zwycięzców – marzycieli!

A co trzeba zrobić, żeby wygrać? Mechanizm jest bardzo prosty. Wystarczy kupić promocyjną paczkę Lay’s, wejść na www.lays.pl, spełnić jedno z marzeń sympatycznego bohatera konkursu – Ziemniaka, wpisać kod z kuponu z paczki i mocno trzymać kciuki, aby zgłoszenie zyskało uznanie Jury Konkursowego. Konkurs trwa do 11 listopada – zostało więc niewiele czasu! 

*Na podstawie ankiety „Marzenia przed końcem świata” przeprowadzonej w Internecie we wrześniu 2012r. na zlecenie Frito Lay Poland Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »