Firma » Bankowość

200 zł na zakupy w sieci sklepów Decathlon z Alior Bankiem

Jesienna aura sprzyja organizacji zimowego wypoczynku, dlatego już teraz warto pomyśleć o niezbędnym sprzęcie czy odzieży, które mogą się przydać w czasie ferii.

Jesienna aura sprzyja organizacji zimowego wypoczynku, dlatego już teraz warto pomyśleć o niezbędnym sprzęcie czy odzieży, które mogą się przydać w czasie ferii. Warto zrobić to z Alior Bankiem, który przygotował specjalną promocję dla nowych klientów indywidualnych oraz użytkowników Kantoru Walutowego. W jej ramach od początku listopada do końca grudnia można zdobyć od Alior Banku aż 200 zł na zakupy w popularnej sieci sklepów sportowych Decathlon.

Aby zdobyć e-kartę o wartości 100 zł do sieci sklepów Decathlon, w pierwszej kolejności należy założyć bezpłatne konto w Kantorze Walutowym Alior Banku z kodem promocyjnym JESIEN2018 oraz zamówić kartę walutową do niego, która ułatwi dokonanie płatności walutowych np. za prezenty świąteczne w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Następnie wykonać kartą walutową min. 5 transakcji na minimalną kwotę 5 euro, dolarów lub funtów
(w zależności od konfiguracji rachunku) każda.

Dodatkowo, dla klientów, którzy założą konto w Kantorze Walutowym i dotychczas nie posiadali konta osobistego w Alior Banku, mogą otrzymać dodatkową e-kartę do Decathlonu również o wartości 100 zł. Wystarczy założyć Konto Jakże Osobiste lub Konto Internetowe, zamówić do niego kartę oraz dokonać nią pierwszej płatności na minimum 20 zł.

Warto się pospieszyć, ponieważ pula nagród z kodem jest ograniczona wyłącznie do 500 pierwszych rejestracji w Kantorze Walutowym. Więcej informacji na temat promocji oraz jej regulamin można znaleźć na stronie internetowej Alior Banku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UPR
http://ketchum.com/warsaw

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
B.R.O. - spotkanie w Empik Bonarka, 17.12, godz. 18:00, Kraków
Za 25 dni:
Szkolenie Google Ads - rozpocznij przygodę z reklamą w wyszukiwarce
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »