Moda » Obuwie

2016 - rok spełnionych postanowień

2016 - rok spełnionych postanowień
Zobacz więcej zdjęć »
Linia Skechers Performance

Nowy rok, nowe postanowienia! Co zrobić aby ich dotrzymać? Skechers radzi - określić realistyczne cele, zaplanować strategię i... dopiąć swego! W realizacji sportowych planów pomogą buty marki z najnowszej kolekcji Performance. To gwarancja noworocznego sukcesu! 

Krok 1. Określ rodzaj aktywności Bieganie, a może dłuższe spacery? W tym roku Skechers motywuje do działania - windę zamieniamy na schody, a z autobusu wysiadamy przystanek wcześniej. Kluczem do sukcesu są właściwe buty - takie, które zachęcą do pokonania wielu kilometrów. Niezastąpiona będzie wkładka Memory Foam, która dopasowuje się do kształtu stopy, oraz technologia Resalyte® zapewniająca amortyzację. Sportowa linia Skechers oferuje również modele z perforowanej tkaniny umożliwiającej swobodny przepływ powietrza.      

Krok 2. Wybierz odpowiednie obuwie Każdy rodzaj aktywności wymaga wyboru odpowiedniego modelu buta. To najważniejszy element stroju każdego sportowca - zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Linia Skechers GOwalk sprawdzi się podczas szybszego chodzenia czy nording walkingu, zaś buty z serii GOrun to modele idealne do biegania w terenie także zimą. Konstrukcja podeszwy, stopień elastyczności i innowacyjne rozwiązania dobrane do indywidualnych potrzeb do gwarancja komfortu i wyników!     

Krok 3. Czas na realizację! Grunt to dobre nastawienie? Skechers udowadnia, że nie tylko! W kolekcji marki dominują żywe kolory, które dodadzą pozytywnej energii zarówno w trakcie, jak i po treningu. Odpowiednio dobrane buty nie tylko uchronią przed kontuzjami, ale także poprawią samopoczucie i chęć do działania. To prawdziwy must-have na 2016 rok! Marka Skechers ogłasza 2016 rok rokiem spełnionych postanowień! Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aliganza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »