Dom » Budownictwo

3 skrzynie TSTAK - 3 razy więcej możliwości

3 skrzynie TSTAK - 3 razy więcej możliwości
Zobacz więcej zdjęć »
10, 20, czy 30 kg? - niezależnie od tego ile sprzętu trzeba przetransportować 3 nowe skrzynie STANLEY FATMAX® TSTAK zmieszczą w sobie wszystko co potrzebne. Skonstruowane z wytrzymałego plastiku, z wygodnymi uchwytami są pojemne, ergonomiczne i gwarantują wygodę pracy.

Solidne skrzynie narzędziowe to ważne wsparcie dla fachowców. Te najlepsze dzięki dowolnej konfiguracji elementów dają swobodę i elastyczność działania niezależnie od wykonywanej pracy. Ich dopracowane szczegóły, przewidujące wykonywane działania to dodatkowy pomocnik na budowie. Czym wyróżniają się prawdziwie profesjonalne rozwiązania?

 

SKRZYNIA STANLEY FATMAX TSTAK Z MOCNĄ RĘKOJEŚCIĄ

Gdy do pracy potrzeba niewielu narzędzi idealnie sprawdzi się głęboka skrzynia narzędziowa o udźwigu do 20 kg. Jej długi uchwyt biegnący przez całą długość zapewnia pewny chwyt i wygodę podczas noszenia. Pokrywę, która wytrzymuje obciążenie 10 kg, zamykają antykorozyjne, metalowe zatrzaski o dużej wytrzymałości i trwałości. Na wierzchu obudowy znajduje się tabliczka z miejscem na opis.

 

Kosz STANLEY FATMAX® TSTAK TOTE

Kosz STANLEY FATMAX® TSTAK TOTE w przestronnym wnętrzu zmieści do 20 kg obciążenia. Zapewni porządek drobnym, jak i nieco większym narzędziom. Pozwoli także przechowywać je pionowo. Ergonomiczny uchwyt zwiększy szybkość i wygodę przemieszczania się na miejsce pracy. Kosz można także opisać na znajdującej się na zewnątrz tabliczce np. za pomocą imienia.

 

SKRZYNIA STANLEY FATMAX® TSTAK Z AUTOMATYCZNIE OTWIERANĄ POKRYWĄ Do zadań wymagających dużej liczby narzędzi potrzebna będzie skrzynia z nośnością do 30 kg. Z łatwością przetransportuje ona potrzebny sprzęt, dzięki solidnym, 7-calowym kołom i wygodnemu uchwytowi teleskopowemu, który wytrzyma nawet 50 kg obciążenia. Pokrywa skrzyni, zamykane na metalowe zatrzaski otwiera się automatycznie. Skrzynia posiada także miejsce na opis.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »