Technologie » Fotografia

300 arkuszy papieru Epson Glossy Photo Paper 225g/m² gratis przy zakupie drukarki Epson L800

300 arkuszy papieru Epson Glossy Photo Paper 225g/m² gratis  przy zakupie drukarki Epson L800
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Epson do każdej zakupionej od 9 listopada br. drukarki Epson L800 dołącza 300 arkuszy 10x15cm fotograficznego papieru Epson Glossy Photo Paper 225g/m². Sugerowana cena detaliczna zestawu to 1309 zł. Promocja nie ma limitów czasowych, jednakże ilość zestawów objętych promocją jest ograniczona.

Szczegóły akcji i lista sklepów, gdzie można kupić te zestawy: http://www.druk.medikon.pl/pl/nowosci/news04/promocja-epson-l800-glossy-photo-paper

Dla miłośników najwyższej jakości amatorskich wydruków fotograficznych Epson przygotował kolejną niespodziankę. Kupujący drukarkę Epson L800 z dużymi (70 ml) zewnętrznymi pojemnikami na atrament i zintegrowany systemem ciągłego zasilania w atrament otrzymują gratis 300 arkuszy formatu 10x15 błyszczącego papieru fotograficznego Epson Glossy Photo Paper 225g/m², o wartości 122 zł.

Promocyjne zestawy Epson L800 + papier Epson Glossy Photo Paper 225g/m² kupić można w wybranych sklepach m. in. w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Pabianicach, Poznaniu, Sopocie, Tarnowskich Górach oraz w Warszawie i Wrocławiu – pełna lista sklepów: http://www.druk.medikon.pl/pl/nowosci/news04/promocja-epson-l800-glossy-photo-paper.
Akcja trwa od 9 listopada 2012 r. do wyczerpania zestawów promocyjnych.

Epson L800 to 6-kolorowa atramentowa drukarka z głowicą MicroPiezo™ - doskonałe, ekonomiczne rozwiązanie dla drukujących wiele zdjęć miłośników fotografii. Bez uzupełniania atramentu wydrukować można ok. 1.800 zdjęć 10x15 lub ok. 420 zdjęć formatu A4. Przy tej wydajności drukarki i cenie detalicznej jednej (każdy z 6 kolorów) buteleczki atramentu ok. 47 zł koszt samego druku zdjęcia 10x15 cm to zaledwie 16 gr – warto więc kupić dodatkowo dobry papier fotograficzny.

Epson Glossy Photo Paper 225g/m² to wysokiej jakości papier fotograficzny, idealny do regularnego drukowania zdjęć w domu. Wszystkie rodzaje papieru Epson są poddawane rygorystycznym badaniom naukowym i rozwojowym, mającym na celu zagwarantowanie ich harmonijnej współpracy z technologiami tuszów i drukarek Epson. Każdy rodzaj papieru dostarcza zdjęcia, które są trwałe, gładkie, jasne i błyszczące.

 

 

 

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. W szerokiej ofercie Epson znajdują się zarówno drukarki atramentowe, jak i projektory 3LCD, czujniki i inne mikrourządzenia. Chcąc pozyskać klientów z całego świata, firma Epson jako przedsiębiorstwo zdobywające kolejne rynki dostarcza najlepsze możliwe kompaktowe, energooszczędne, precyzyjne rozwiązania dla handlu i przemysłu.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 81 000 pracowników w 97 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w ochronę środowiska naturalnego oraz rozwój społeczności, w których funkcjonujemy.

Wizja środowiskowa 2050 - http://eco.epson.com

Epson Europe

Epson Europe B.V., z siedzibą główną w Amsterdamie, zapewnia obsługę rynków europejskich, dalekowschodnich, rosyjskich i afrykańskich. Firma Epson Europe zatrudnia 1594 pracowników, a jej sprzedaż w roku obrachunkowym 2010 wyniosła 1583 miliony euro. www.epson-europe.com

 

Dodatkowych informacji udziela:

Medikon Polska Sp. z o.o.                                    

tel. (22) 872 13 67                                                  

e-mail: fotografia@medikon.pl

 

INDALO Public Relations

Zbigniew Blewoński

tel. 501 772 619                                                     

 

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie prawie 78 tys. pracowników w 99 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa. http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1.594 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2010 osiągnął sprzedaż 1.583 mln euro www.epson.eu

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619  zbigniew.blewonski@indalo.pl

  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »