Dom » Wnętrza

4 dni narzędziowego szaleństwa ze Stanley Black & Decker

4 dni narzędziowego szaleństwa ze Stanley Black & Decker
Zobacz więcej zdjęć »
Nowości, testy narzędzi i konkursy z nagrodami – to atrakcje, jakie firma Stanley Black & Decker przygotowała dla osób odwiedzających jej stoisko podczas najbliższych targów BUDMA w Poznaniu.

Już 10 marca swoje stoisko na targach BUDMA otwiera firma Stanley Black & Decker.

- Narzędzia i elektronarzędzia wystawimy na blisko 100 m2 powierzchni, którą podzieliliśmy na trzy strefy. Każda odzwierciedla „naturalne środowisko", w jakim najczęściej wykorzystujemy produkty naszych marek. STANLEY® oraz STANLEY® FATMAX® zaprezentują narzędzia ręczne i elektronarzędzia w warsztacie stolarskim, BLACK+DECKER® w przydomowym garażu oraz ogródku, a DEWALT® na placu budowy - mówi Rafał Błaszczyk, Marketing Manager Central Europe w Stanley Black & Decker Polska.

Na stoisku nr. 40 w pawilonie 8A, pokazane zostaną zarówno nowości z oferty firmy na 2015 r., jak i najpopularniejsze produkty, które znalazły uznanie wśród użytkowników. Wśród tych bestsellerów znajdą się m.in. skrzynie narzędziowe, noże i miary PowerLock z logo STANLEY®; MultievoTM, wkrętak GyrodriverTM i odkurzacze Dustbaster® od BLACK+DECKER® oraz gwoździarki i młoty pneumatyczne DEWALT®. Narzędzia będzie można nie tylko obejrzeć, ale także przetestować, a niektóre nawet wygrać w konkursach. Wbijanie gwoździ na czas, czy mierzenie odległości „na oko" to tylko niektóre z zadań, w jakich będzie można sprawdzić swoje umiejętności.

Jakie nowości z oferty na 2015 r. zobaczymy? STANLEY® pokaże między innymi reaktywowaną serię narzędzi i akcesoriów mechanicznych, rozszerzoną gamę wkrętaków, lasery z zieloną wiązką i aktualizacje w systemach przechowywania narzędzi. BLACK+DECKER® przygotował nowości z gamy elektronarzędzi dla majsterkowiczów i ogrodników amatorów, w tym pilarki do cięcia gałęzi i kształtowania koron drzew GKC1825L20 i GKC3630L20, a także inne niezawodne produkty jak inteligentną wiertarko-wkrętarkę AUTOSENSETM. DEWALT® zaprezentuje elektronarzędzia i akcesoria dla profesjonalistów, przede wszystkim nowe młotowiertarki DCH273P2 i DCH274P2, lampę XR Li-Ion DCL060 i reflektor DCL043.   Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych. W tym roku odbędą się pod hasłem „Materiały, Systemy, Technologie" w dniach 10-13 marca, jak zwykle przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »