Dom » Budownictwo

4 kolory montażu - akcesoria mocujące STANLEY®

4 kolory montażu - akcesoria mocujące STANLEY®
Zobacz więcej zdjęć »
System mocowań STANLEY® kompleksowo odpowiada na potrzeby fachowców i majsterkowiczów. Wyodrębniono w nim gotowe zestawy montażowe oznaczone kolorami, które pozwolą szybko przygotować się do pracy. Te akcesoria mocujące usprawnią realizację codziennych zadań.

Do szeregu prac remontowo-budowlanych są niezbędne elementy mocujące. Będą potrzebne do zawieszenia w domu np. kaloryfera i karniszy, ale także do montażu furtek i bram garażowych. Uzupełniając ofertę solidnych narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i akcesoriów, STANLEY® wprowadza na rynek równie ważne elementy łączące. Nowe produkty przydadzą się zarówno majsterkowiczom, jak i bardziej zaawansowanym użytkownikom do typowych prac remontowych i instalacyjnych.

Elementy do mocowania firmy STANLEY – zdolne utrzymać konstrukcje ważące aż do 760 kilogramów – zostały wyposażone w szereg przemyślanych innowacji, umożliwiających szybkie i łatwe wykonywanie różnorodnych zadań. Wśród nich warto wymienić: system antyrotacyjny, który ułatwia utrzymanie nylonowych koszulek kołków rozporowych w ścianie podczas mocowania; odkręcane główki, umożliwiające bezwysiłkowe usunięcie mocowań z płyt gipsowo-kartonowych.

Prosty wybór odpowiedniego zestawu kołków rozporowych ułatwią kolorowe opakowania. Niebieskie zawierają elementy nadające się do pracy ze ścianami konstrukcyjnymi, wykonanymi z twardego materiału. Czerwone – do zastosowań w płytach gipsowo-kartonowych lub ściankach działowych. Zielone – zawierają elementy do pozostałych typów ścian. Dużym udogodnieniem dla majsterkowiczów będą gotowe zestawy projektowe w opakowaniach pomarańczowych. Zawierają one wszystkie niezbędne do pracy akcesoria - właściwe wiertła, śruby i mocowania, dobrane do konkretnego zastosowania. Nadają się one do wykonywania szeregu prac – od instalacji urządzeń sanitarnych i półek, po montowanie ciężkich bram garażowych, anten satelitarnych (tzw. „talerzy”) i bram ogrodowych.

Bogata i kompleksowa oferta elementów do mocowania zaspokoi potrzeby zarówno fachowców, którzy docenią kołki z aprobatą techniczną ETA, jak i domowych majsterkowiczów, dla których liczą się kompletne zestawy akcesoriów. Produkty sprawdzą się w różnego rodzaju pracach, przy ścianach i materiałach wszelkiego typu. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, wysokiej jakości oraz łatwości wyboru, produkty gwarantują szybkie i sprawne zrealizowanie każdego zadania – zarówno prostego, jak i bardzo wymagającego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »