Firma » Biznes

400 sklep firmy Rossmann w Polsce

400 sklep firmy Rossmann w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
26 listopada sieć drogerii Rossmann świętowała otwarcie 400 sklepu w Polsce. Jubileuszowa drogeria powstała w Krakowie, a cocktail zorganizowany z okazji tego wydarzenia miał miejsce w warszawskim Studio 18 Foto Galeria Cafe.

Z okazji otwarcia 400 drogerii Rossmann w Studio 18 Foto Galeria Cafe odbył się jubileuszowy cocktail. Zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać wyjątkowego koncertu Trio wokalnego Eweliny Flinty oraz obejrzeć wystawę zdjęć „Kobiety i Rossmann” autorstwa Jacka Turczyka. Wydarzenie poprowadziła Agnieszka Popielewicz.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wieczór uświetniły swoją obecnością m.in.: dr Irena Eris, Natalia Kukulska, Edyta Herbuś, Maria Foryś.

Naturalne piękno

Twórcą wystawy „Kobiety i Rossmann” jest Jacek Turczyk, fotoreporter Polskiej Agencji Prasowej. Wystawa nawiązuje charakterem do modnego obecnie nurtu w fotografii, pokazującego naturalne piękno kobiet bez użycia „komputerowych upiększaczy”. Tematyka zdjęć koncentruje się na wizerunku „kobiety Rossmanna”.

„Zastanawiając się nad projektem, odwiedziłam kilka sklepów Rossmann, oczywistością stało się dla mnie, że ich klientkami są piękne kobiety. Zadbane, pewne siebie i zadowolone ze swojego wyglądu. Pomyślałam, że takie kobiety nie muszą nikogo udawać, nie potrzebują sztucznych „upiększaczy”. Dlatego tak ważne w projekcie było przedstawienie kobiet w bardzo naturalny sposób, bez użycia Photoshopa”. – mówi Eliza Panek- Dorosz, Rossmann

Wystawę można oglądać od 26 listopada do 10 stycznia 2010 w Studio 18, przy ulicy Brackiej 18 prowadzonym przez Elizę Radzikowską.

Historia sukcesu

Firma Rossmann istnieje na polskim rynku już od 16 lat. Pierwszy sklep Rossmann został otwarty w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej, dając początek największej samoobsługowej sieci drogeryjnej w Polsce. Od 1993 roku firma niezmiennie utrzymuje pozycję lidera rynku dystrybucji kosmetyków, otwierając 50-60 nowych drogerii rocznie. Dzięki tak dynamicznemu rozwojowi sieć obejmuje 400 sklepów, zatrudniających 6700 pracowników. Codziennie robi w nich zakupy ponad 360 tys. osób. W 2010 roku Rossmann planuje otwarcie drogerii nr 500.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

monika.deptula@kuzniapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »