Moda » Odzież

5 spraw dotyczących planowania ślubu, o które mężczyźni dbają najbardziej !

5 spraw dotyczących planowania ślubu, o które mężczyźni dbają najbardziej !
Zobacz więcej zdjęć »
Mimo, że może Ci się wydawać, że Twój narzeczony jest mniej niż zainteresowany planowaniem szczegółów Waszego ślubu i musisz sobie radzić sama. Okazuje się, że jest kilka spraw w procesie planowania ślubu, o których panowie chcą wiedzieć...

Mimo, że może Ci się wydawać, że Twój narzeczony jest mniej niż zainteresowany planowaniem szczegółów Waszego ślubu i musisz sobie radzić sama. Okazuje się, że jest kilka spraw w procesie planowania ślubu, o których panowie chcą wiedzieć...

 

1, Miesiąc miodowy

 

W tej kwestii mężczyźni lubią się wykazać i chętnie zadbają o romantyczne aspekty podróży, dlatego jeżeli lubisz niespodzianki to zdecydowanie powież planowanie podrózy swojemu partnerowi. Gwarantuje, że się ucieszy bardziej niż podczas wybierania ozdób na stół weselny ;)

 

2. Tort

 

Większość kobiet zakłada, że ich narzeczony totalnie nie jest zainteresowany wyborem tortu. Zapewne jest on mniej biegły w kwestiach kremów i dodatków do ciast, ale z pewnością próbowanie przykładowych tortów sprawi mu przyjemność, a przy okazji poznasz jego opinię na temat smaku. To pomoże Ci wybrać najlepszy pod względem wyglądu i smaku.

 

3.Muzyka

 

Tu zdecydowanie zalecana jest wspólna decyzja, abyście oboje bawili się dobrze podczas swojego ślubu. Innymi słowy, Twój przyszły małżonek będzie chciał mieć pewność, że orkiestra albo DJ, nie będzie "grał tylko i wyłącznie utworów z lat 80', bo z tych lat muzykę uwielbiasz", ale również będą nagrania, które przypadną mu do gustu.

 

4.Samochód

 

Nie ulega wątpliwości, że w tej kwestii wybór jest bardziej po stronie narzeczonego, nawet nie wiesz jak wiele myślał o tym, jakie auto będzie najlepiej się prezentowało i zrobi wrażenie na gościach. Może zaskoczy Cię jakąś limuzyną w stylu Rolls Royce ?

 

5.Pierwszy pocałunek

 

Nie wszyscy, a nawet większość osób nie czuje się zbyt komfortowo całując się w kościele przy księdzu i reszcie gości. Mimo wszystko jest to wyjątkowa chwila i oboje chcielibyście, aby ten pocałunek był romantyczny, namiętny i pełen miłości. Kto wie może jest to część ceremoni ślubnej, o której przyszli mężowie myślą najwięcej. Porozmawiaj z nim wcześniej, jak wyobraża sobie ten pocałunek i poprostu zacznijcie ćwiczyć ;) Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna White

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »