Technologie » Fotografia

51,8 m2/h – szybka 64” drukarka Epson na Festiwalu Druku

51,8 m2/h – szybka 64” drukarka Epson na Festiwalu Druku
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 17-18 października w Soho Factory, Warszawa, ul. Mińska 25 odbywa się Festiwal Druku – wystawa, warsztaty i konferencja Print & Win – impreza poświęcona przedstawieniu najnowszych technologii i urządzeń dla drukujących.

Epson prezentuje rodzinę najnowszych, wielkoformatowych drukarek produkcyjnych SureColor o szerokości 64” (162 cm) drukujących 4, 5, 8 lub 10 kolorami nowych, ekologicznychhttp://www.festiwaldruku.pl/

W środę 17 października o godzinie 13:30 i w czwartek 18 października o godzinie 12:00 w części konferencyjnej Epson prowadzi prezentacje „Epson – Sure Color S - nowatorskie technologie i nowe możliwości druku w dużym formacie”, a na swoim stoisku firma Epson pokaże 3 wielkoformatowe drukarki do różnych, profesjonalnych  zastosowań.

Będą to 64 calowe (162,6 cm) wydajne atramentowe drukarki produkcyjne (do druku z roli na rolę) z rodziny Epson SureColor (www.epson.pl/signbyepson ), wyposażone w nowe głowice  MicroPiezo™ TFT drukujące w rozdzielczości 1440 dpi wykorzystując zestawy nowych atramentów UltraChrome GS2. Nowy atrament jest bezzapachowy, nie zawiera niklu  i został oznaczony skandynawską ekoetykietą z łabędziem "Nordic EcoLabel". Zapewnia on trwałość i 3-letnią odporność wydruków na ekspozycję na zewnątrz.  Drukarki są przyjazne środowisku i mogą być używane w zwykłych pomieszczeniach biurowych - nie wymagają żadnej specjalnej czy dodatkowej wentylacji. Spełniają one również wymagania normy ENERGY STAR gwarantując ograniczenie niekorzystnego wpływu na środowisko i  ograniczenie zużycia energii.

Drukarki zaprojektowano z myślą o jak najprostszej obsłudze i minimalizacji przestojów konserwacyjnych. Przykładowo, dzięki specjalnemu wspomaganiu ładowanie rolek z medium do 80kg wykonać może jedna osoba, sterowanie drukarką i obsługa naciągu nośnika wykonywana jest od przodu drukarki, co oszczędza „biegania” wokół niej w czasie pracy.

Drukować można na folii winylowej i przezroczystej, płótnie, papierze fotograficznym
i różnych innych popularnych podłożach transparentnych o szerokości do 162,6 cm i grubości do 1 mm.

·         Epson SureColor SC-S30610 – najprostsza i najtańsza z tej rodziny 4 kolorowa (CMYK) drukarka o szybkości druku do 29,4 m2/h.

·         Epson SureColor SC-S50610 – najszybsza drukarka z tej rodziny, 4 lub 5 kolorowa (CMYK+biały). Wyposażona w dwie głowice dzięki czemu drukuje z szybkością do 51,8 m2/h.

·         Epson SureColor SC-S70610 – drukarka dla najbardziej wymagających, zapewnia najwyższej jakości druk z szybkością do 27,3 m2/h. Dwie wersje różniące się liczbą atramentów: 8 (CMYK +  jasna magenta, jasny cyjan, jasnoczarny i pomarańczowy) lub 10 (8 + biały + metaliczny).

Dla odwiedzających Festiwal Druku przygotowane będą specjalne, atrakcyjne  oferty targowe na urządzenia z rodziny SureColor SC-S.

 

Dodatkowych informacji udzielają:

INDALO Public Relations

Zbigniew Blewoński

tel. 501 772 619

e-mail: zbigniew.blewonski@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »