Gospodarka » Narzędzia

55-calowe monitory NEC z panelem S-IPS w ofercie rozwiązań do ścian wideo

55-calowe monitory NEC z panelem S-IPS w ofercie rozwiązań do ścian wideo
Zobacz więcej zdjęć »
NEC Display Solutions dodaje dwa nowe monitory wielkoformatowe wzbogacając portfolio własnych rozwiązań 24/7 do ścian wideo.

Nowe modele to: NEC MultiSync® X555UNS oraz NEC MultiSync® X555UNV. Oba 55 - calowe monitory są idealne do wyświetlania informacji i reklamy cyfrowej na wielomonitorowych ścianach wideo.

Nowe modele posiadają ultrawąskie ramki, dzięki którym w ścianie wideo odległość pomiędzy ekranami wynosi zaledwie 3,5mm. Monitory różnią się jasnością, która dla NEC X555UNS wynosi 700 cd/m2, a dla NEC X555UNV – 500 cd/m2. Urządzenia wyposażono w panel S-IPS, zapewniający wyjątkową jakość obrazu i doskonałe odwzorowanie kolorów, nawet przy patrzeniu pod kątem, zarówno w pionie, jak i w poziomie. Nowa technologia panelu jest szczególnie istotna dla takich branż, jak: handel, media i transport.

Monitory X555UNS i X555UNV używają miejscowego przyciemniania ekranu w celu dynamicznego dostosowania do wyświetlanych treści. Ciemniejsze miejsca obrazu są automatycznie przyciemniane, natomiast jaśniejsze wykorzystują pełen potencjał podświetlenia.


Tobias Augustin, Product Manager Large Format Displays w NEC Display Solutions Europe komentuje: “Ściany wideo w branży handlowej mają ogromny wpływ na decyzje zakupowe – mogą inspirować i kierować kupujących podczas ich wizyty w sklepie, a ostatecznie zachęcać do kupna. Właściciele również powinni pamiętać o tym, że mogą w łatwy sposób zarządzać ścianą wideo, która zapewnia dobry zwrot z inwestycji. Obszerne i zróżnicowane portfolio NEC odzwierciedla nasze zrozumienie tych potrzeb biznesowych.”

Dzięki bogatemu zestawowi inteligentnych funkcji monitory są łatwe w instalacji i obsłudze zapewniając niezawodną wydajność pracy w trybie 24/7. Wbudowany sensor NFC umożliwia prostą instalację i znacznie zmniejsza czas konserwacji. Oba monitory oferują także wydajność energetyczną i niezawodność wymagane przy nieprzerwanej pracy przez wiele godzin. Podświetlenie LED zapewnia niskie zużycie energii i dłuższą żywotność podświetlenia. Urządzenia dysponują unikalnym, autorskim systemem zarządzania ciepłem, włącznie z automatycznym monitoringiem i sterowaniem wentylatorami, co gwarantuje stabilne i niezawodne działanie. Dzięki gniazdu opcji OPS klienci mogą w prosty sposób modernizować monitory w dowolnym czasie bez konieczności używania zewnętrznych kabli i urządzeń, co zapewnia bezpieczeństwo inwestycji i jest przyszłościowym rozwiązaniem.


Dostępność
Monitor do ścian wideo NEC MultiSync® X555UNS jest już dostępny na polskim rynku, natomiast NEC MultiSync®555UNV pojawi się w sprzedaży już na początku grudnia 2015r. Więcej informacji o rozwiązaniach NEC dla handlu można znaleźć na stronie: 
https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/solutions/retail.xhtml

Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi
wiadomościami NEC Display Solutions w Europie.


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@nec-displays-pl.com


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : awrzesinska@luckymonday.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lucky Monday PR Events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »