Gospodarka » Przemysł

56 000 mkw dla Leroy Merlin w Strykowie

56 000 mkw dla Leroy Merlin w Strykowie
Zobacz więcej zdjęć »
Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowej w Polsce, informuje o przedłużeniu umowy w Panattoni Park Stryków. Sieć hipermarketów budowlanych Leroy Merlin pozostanie w obiekcie magazynowym o powierzchni 56 000 m².

Panattoni Europe przedłużył umowę najmu w Panattoni Park Stryków.


Leroy Merlin - wiodący globalny dystrybutor branży budowlanej, jest klientem parku od 2008 roku i zajmuje budynek C o powierzchni 56 000 m². Magazyn w Strykowie służy francuskiej sieci hipermarketów jako platforma cross-dockowa oraz jako magazyn centralny, który zaopatruje markety Leroy Merlin w całej Polsce.

Panattoni Park Stryków składa się z trzech budynków oferujących łącznie ponad 107 tys. m² nowoczesnej powierzchni magazynowej i został wynajęty w całości. Kompleks wyróżniają walory komunikacyjne. Bliskość węzła autostrady A2 w Strykowie zapewnia doskonałe skomunikowanie z resztą kraju, a położenie w odległości kilkunastu kilometrów od centrum Łodzi umożliwia korzystanie z tamtejszego rynku pracy.

Region Polski centralnej jest trzecim co do wielkości rynkiem nieruchomości magazynowych w kraju i stanowi wyjątkową lokalizację w portfolio Panattoni Europe. Poza parkiem w Strykowie deweloper oferuje nowoczesną przestrzeń magazynową w Panattoni Park Łódź East, Panattoni Park Łódź South oraz Panattoni Business Center Łódź, dostarczając łącznie 313 130 m².

www.panattoni.pl (http://panattoni.pl/)

Dodatkowe informacje:
Anita Pietrykowska, Panattoni Europe, tel. 22 540 73 02, apietrykowska@panattoni.com
Ewelina Ciuchta, KONKRET PR tel. 508 338 267, e.ciuchta@konkretpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »