Technologie » Komputery

7-calowy Monitor Foto marki TRENDnet

7-calowy Monitor Foto marki TRENDnet
Zobacz więcej zdjęć »
Amerykański producent TRENDnet, ogłasza, iż wypuszcza na rynek pierwszy 7-calowy monitor foto, model TV-M7.

Pierwszy na świecie 7-calowy monitor foto można podłączyć do sieci bezprzewodowej. Wykrywa przewodowe i bezprzewodowe kamery IP marki TRENDnet oraz przetwarza strumieniowo obraz wideo w czasie rzeczywistym, drogą radiową.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Również może pracować jako ramka foto, która wyświetla zdjęcia w formie slajdu oraz odtwarza osobiste nagrania wideo i muzykę.

Wcześniej użytkownicy potrzebowali komputera, żeby obejrzeć obraz na żywo z kamer z serwerem internetowym. Używając TV-M7, można przeglądać obraz wideo, nawet gdy komputer jest wyłączony. Urządzenie również pozwala użytkownikom monitorować aż 4 kamery IP marki TRENDnet na jednym ekranie drogą bezprzewodową. Można obserwować ważne miejsca, posiadłość, publiczne strefy, pokój dziecka, magazyn, biuro czy inne lokalizacje.

Technologia bezprzewodowa pozwala użytkownikom umieścić 7-calowy monitor foto w najbardziej dogodnym miejscu, bez zaśmiecania i problemów, jaki powstaje podczas połączenia przewodowego. To jest pierwsze rozwiązanie, które umożliwia przekaz obrazu w czasie rzeczywistym z kamer IP marki TRENDnet, zamontowanych np. w kuchni, pokoju gościnnym, biurze czy innym miejscu i z dostępem do sieci bezprzewodowej.

7-calowy monitor foto został skonstruowany do zastosowań biznesowych. Wiele stanowisk dla bezpieczeństwa nie posiada dostępu do sieci przewodowej - TV-M7 może być szybko zainstalowany na zabezpieczonym stanowisku z dostępem do lokalnej sieci bezprzewodowej. Recepcjoniści mogą używać tego urządzenia, żeby monitorować kamery do nadzoru, pracując jednocześnie przy komputerze. Produkt również może być wykorzystywany na stanowisku kierowniczym, nadzoru czy do monitorowania magazynu.

Umieść wysokiej rozdzielczości monitor LCD na stole lub zamontuj pionowo lub poziomo na ścianie. Użyj zdalnej kontroli do przeglądania i przechowywania obrazów na wbudowanej pamięci 512MB lub na kartach pamięci z kamer cyfrowych. Funkcja wyświetlania slajdów wspiera zdjęcia w formacie JPEG i BMP o maksymalnej rozdzielczości do 16384 x 16384 pikseli. Również współpracuje z programem Flicker and Picasa Web photo albums do wyświetlania zdjęć Online. Wideo odtwarzane w formacie: MJPEG, MPEG1 i MPEG-4, natomiast Audio obsługuje formaty: MP3, WMA, AAC i OGG.

"Jesteśmy zadowoleni z ogłoszenia innowacyjnego, pierwszego na rynku produktu, który zapewnia nadzór domu i biura", powiedział Pei Huang, President and CEO of TRENDnet. "Klienci będą mogli ograniczyć podgląd wideo z kamer IP na swoich komputerach. Ten produkt podnosi poziom bezpieczeństwa."

7-calowy monitor foto do zastosowań z kamerami IP marki TRENDnet, posiada 2-letnią gwarancję, a sugerowana cena detaliczna to US $320.00. W Polsce będzie dostępna ok. stycznia.

O TRENDnet

TRENDnet jest nagradzaną globalną marką, dostarczając kompletną linię wysokiej jakości rozwiązań sieciowych za przystępną cenę dla małych i średnich przedsiębiorstw zarówno użytkownikom domowym. Czy chcecie być podłączeni do Internetu, pobierać zawartość multimediów, monitorować swoją własność, przechowywać dane lub podłączyć urządzenia peryferyjne, zaawansowane rozwiązania TRENDnet zapewnią bezpieczne i solidne doświadczenia. Obszerny asortyment TRENDnet zawiera popularne kategorie takie jak Wi-Fi, Przełączniki, Fiber, Gigabit, Voice over Internet Protocol (VoIP), Keyboard-Video-Mouse (KVM), Kamery IP, Print/Storage Serwery, Multimedia i Akcesoria Mobile.

Założony w 1990, ulokowany w Torrance w stanie Kalifornia z oddziałami w zachodniej i wschodniej Europie, centralnej i południowej Ameryce, i Azji. Portfolio TRENDnet to ponad 250 produktów sprzedawanych w ponad 125 krajach. Marka TRENDnet jest konsekwentnie rozpoznawana z wysokiej jakości, doskonałej wydajności i niezrównanej obsługi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »