Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

„7 miliardów Innych” w Centrum Handlowym Osowa

„7 miliardów Innych” w Centrum Handlowym Osowa
Zobacz więcej zdjęć »
Co to jest miłość? Czym jest szczęście? Czym dla Ciebie jest rodzina? Na te i inne pytania mieszkańcy Trójmiasta będą mogli odpowiedzieć już w sobotę 7 listopada w Centrum Handlowym Osowa w ramach międzynarodowego projektu filmowego „7 miliardów Innych”.

Przez cztery godziny w sobotnie popołudnie – od 14.00 do 18.00 – na terenie Centrum Handlowego Osowa będzie stacjonować filmobus projektu „7 miliardów Innych”, w którym reporterzy Fundacji GoodPlanet będą zbierać wypowiedzi mieszkańców Gdańska i okolic na pozornie proste pytania – m.in. „Czego nauczyli Cię rodzice?”, „Co to znaczy być Polakiem?”, „Czym jest rodzina?”. Zebrane wypowiedzi staną się częścią międzynarodowej wystawy video, która zostanie otwarta 3 grudnia w Katowicach. Wystawie będzie towarzyszyć również cykl debat i warsztatów, a także polskie wydanie książki-albumu pod tym samym tytułem „7 miliardów Innych”. Przedsięwzięcie w Polsce zakończy się 3 stycznia 2016 roku.

„Przed nami niebywała okazja do stania się częścią projektu o globalnym zasięgu. Wystarczy tylko przyjść do CH Osowa i podzielić się z całym światem swoim zdaniem na wybrane zagadnienie, aby przyczynić się do stworzenia portretu ludzkości XXI wieku. Zapraszam wszystkich do udziału w akcji, a tym samym wzbogacenia międzynarodowej wystawy podzielonej na różne bloki tematyczne – Miłość, Strach, Szczęście czy Różnice” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

 „7 miliardów Innych” to artystyczny projekt wideo, którego celem jest zaprezentowanie intymnego portretu ludzkości XXI wieku. Od roku 2003 udało się zebrać ponad 6000 wypowiedzi ludzi z 84 krajów świata. Przysłuchiwano się historiom, pragnieniom, lękom, doświadczeniom, marzeniom, wzlotom i upadkom, miłości, życiu oraz śmierci. Polskim producentem projektu jest Agencja PR Pan Pikto, a mecenasem projektu jest BGŻ BNP Paribas.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw dla dzieci oraz specjalną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży. Więcej informacji o centrum na stronie www.chosowa.pl

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST (www.hansainvest.com). Zarządcą obiektu jest Apsys Polska S.A. (www.apsysgroup.com).

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »