Dom » Budownictwo

76% Polaków woli gotowe projekty domów

76% Polaków woli gotowe projekty domów
Zobacz więcej zdjęć »
Najchętniej decydują się na nie mieszkańcy województwa lubuskiego i lubelskiego, gdzie niemal 80% inwestorów wybiera gotowe projekty domu. Najbardziej popularny metraż domów to od 100 do 150 metrów preferowany przez około 40% budujących.

Na decyzje inwestorów mają wpływ koszty związane z budową domu. Gotowe projekty są zazwyczaj tańsze niż te przygotowywane na specjalnie zamówienie. Jednak ich oferta jest tak szeroka, że klienci bez problemów znajdą wymarzony projekt. Niemal połowa z nich planuje rozpoczęcie budowy jak najszybciej, czyli w ciągu około 3 miesięcy od zakupu projektu.

Przepis na dom idealny

Jednak zanim spośród setek dostępnych znajdzie się ten jeden idealny projekt, warto poznać kilka podstawowych zasad ich wyboru. Znaczenie ma nie tylko lokalizacja, ale również wielkość działki pod inwestycję czy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego informujący o tym np. jakiego rodzaju dachy mogą mieć domy na danym terenie. Wszystko to należy sprawdzić zanim podejmie się ostateczną decyzję.  Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz infografikę.

 

 -----------------------------------------------------------------------------------

„Dobre Domy Flak & Abramowicz” Sp. z o.o. Spółka komandytowa to autorska pracownia projektowa z siedzibą we Wrocławiu. Spółka istnieje na rynku od 2003 roku, a jej zespół tworzą doświadczeni architekci. Pracownia współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i deweloperami. Jej oferta obejmuje ponad 400 gotowych projektów. Firma oferuje również bezpłatne konsultacje z architektami pod numerem 71 352 04 40 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

www.dobredomy.pl

kontakt: info@dobredomy.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

They.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »