Technologie » Internet

88.170 EUR dotacji dla innowacyjnego start-upu w Berlinie

88.170 EUR dotacji dla innowacyjnego start-upu w Berlinie
Zobacz więcej zdjęć »
Start-up repay.me w Berlinie otrzymał od Berlińskiego Banku Inwestycyjnego (IBB) wsparcie finansowe w wysokości 88.170 euro. Fundusze te pochodzą ze środków federalnych i krajów związkowych i nie muszą zostać zwrócone. Dotacja zostanie wypłacona w ciągu najbliższych tygodni.

Oficjalna zgoda ze strony IBB została poprzedzona wnikliwym, kilkutygodniowym procesem weryfikacji. Dwóch dyrektorów zarządzających repay.me, Mario Peter i Sascha Jonas, musiało zaprezentować gremium IBB swój biznes plan oraz wersję beta swojej nowej platformy.


“Cieszymy się z dotacji, jaką otrzymaliśmy od tego doświadczonego berlińskiego banku rozwoju, ponieważ świadczy ona o tym, że zarówno nasz model biznesowy jak i zespół zdobył zaufanie pracowników IBB" - komentuje Mario Peter, jeden z dyrektorów repay.me.

Dotacja IBB z pewnością przyda się repay.me, gdyż ostatnie przygotowania do wejścia na rynek są dość kosztowne: codziennie 25 osób pracuje w berlińskim biurze przy Landsberger Allee nad ostatnimi szczegółami platformy, tak aby do pierwszej połowy 2018 roku dopiąć wszystko na ostatni guzik. Zespół wspiera również dziesięciu freelancerów i wielu konsultantów.

Unikalne propozycje sprzedaży platformy repay.me
Innowacyjna platforma repay.me wyróżnia się następującą ofertą sprzedaży:

  • Użytkownicy czerpią zyski z przychodów z reklam, otrzymując codziennie od repay.me niewielkie kwoty cashbacku;

  • Użytkownicy otrzymują nawet do 100 procent cashbacku za każdy zakup, ponieważ jego źródłem są głównie przychody z reklamy, a nie skromna marża sprzedawców;

  • Cashback będzie wypłacany zarówno za kupno towarów nowych i jak i używanych;

  • Zarówno sklepy internetowe jak i sklepy offline (w tym np. restauracje) mogą zarejestrować się na repay.me zaoferować swoim klientom do 100 procent cashbacku.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

repay.me

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117551 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )