Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

ABSOLUE K É R A T I N E OD RENE FURTERE

ABSOLUE K É R A T I N E OD RENE  FURTERE
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Rene Furterer przedstawia linię regenerujących i odbudowujących kosmetyków do włosów!

Każda z nas jest świadoma, że koloryzacja i codzienna stylizacja – czyli w zasadzie zabiegi, których celem jest upiększać włosy – w rezultacie niestety je niszczą. Chemia i temperatura, czynniki zewnętrzne, a także brak odpowiedniej pielęgnacji powodują wielopoziomowe uszkodzenia, które dają „efekt domina”. Najszybciej włosy tracą blask, ponieważ uszkodzeniu ulega naturalny zewnętrzny płaszcz hydrolipidowy, który podobnie jak w przypadku skóry chroni i odpowiada za odpowiednie nawilżenie. Brak szczelnej bariery ochronnej powoduje w konsekwencji osłabienie warstwy łuskowej, czyli po prostu uniesienie łusek, co powoduje szorstkość, matowość i łamliwość. Ułatwiony jest także dostęp do wnętrza włosa, co z kolei prowadzi do uszkodzeń warstwy korowej i degradacji włókien keratynowych oraz cementu międzykomórkowego. Efekt? Włosy są łamliwe, szorstkie, matowe. Zatem… czy można mieć piękne i zdrowe włosy bez konieczności rezygnowania z ulubionych kobiecych rytuałów? TAK! Marka René Furterer znalazła rozwiązanie… Naturalnie! Przedstawiamy intensywnie regenerującą i odbudowującą nowość:

ABSOLUE K É R A T I N E

ABSOLUE KÉRATINE TO NOWA, EKSKLUZYWNA LINIA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH, ŁAMLIWYCH, OSŁABIONYCH – WYMAGAJĄCYCH DOGŁĘBNEJ REGENERACJI I WIELOPOZIOMOWEJ ODBUDOWY. JEJ SKUTECZNOŚĆ WYNIKA Z SYNERGICZNEGO POŁĄCZENIA SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH :

KERATYNA POCHODZENIA ROŚLINNEGO1: wyekstrahowane z soi i protein pszenicy cząsteczki mają biomimetyczny charakter, co oznacza, że wiernie naśladują budowę naturalnych włókien keratynowych włosa. Dzięki temu mają doskonałe zdolności penetracyjne i wysoką skuteczność w zakresie rekonstrukcji łańcuchów keratynowych, odpowiedzialnych za zdrowy wygląd, sprężystość i blask włosów.

BIOCYMENTYNA to ekstrakt z lipidów sojowych, bogatych w sterole, ceramidy i nienasycone kwasy tłuszczowe, które budową imitują cząsteczki naturalnie wchodzące w skład cementu międzykomórkowego i go uzupełniają. Dzięki temu wygładzają łuski i scalają strukturę włosa, wzmacniając tym samym jego nawilżenie i ochronę.

OLEJ Z LNICZNIKA jest wyjątkowo bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (80%), w szczególności Omega3. Doskonale odżywia i odbudowuje naturalną barierę ochronną, czyli płaszcz hydrolipidowy, dzięki czemu włos jest znacznie lepiej chroniony i nie traci nawilżenia.

ABSOLUE K É R A T I N E WYŁĄCZNIE W PERFUMERIACH SEPHORA

WIELOPOZIOMOWA ODBUDOWA I REGENERACJA, DZIĘKI CZEMU WŁOSY Z DNIA NA DZIEŃ STAJĄ SIĘ BARDZIEJ LŚNIĄCE, MOCNE, MIĘKKIE I BŁYSZCZĄCE – CZYLI PO PROSTU ZDROWSZE I PIĘKNIEJSZE. DODATKOWYM ATUTEM PRODUKTÓW, JEST PIĘKNY, ZMYSŁOWY ZAPACH, POZWALAJĄCY POCZUĆ SIĘ JAK W ELEGANCKIM SPA.

RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE _SZAMPON GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCY POJEMNOŚĆ: 200 ML, CENA: OK. 90,00 ZŁ

Delikatnie oczyszcza, aby zapewnić włosom zniszczonym i uszkodzonym łagodną kąpiel regenerującą. Intensywnie odbudowuje strukturę włosów, dzięki wyjątkowej, ekskluzywnej formule łączącej keratynę roślinną, biocymentynę i olej z lnicznika. Bogata, perłowa konsystencja o pięknym zapachu jest w pełni naturalna (100% składników) i nie zawiera powierzchniowo czynnych siarczanów (SLS) ani silikonów. Obecność kompleksu kationowego zmiękcza wodę. Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji.

Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy. Stosowanie: do codziennego mycia włosów. Pozostawić na 1-3 minuty.

RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE _ MASKA GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCA POJEMNOŚĆ: 200 ML, CENA: OK. 230,00 ZŁ

Stanowi intensywnie regenerującą kurację SOS, przywracającą włosom zniszczonym siłę, witalność i elastyczność. Działa dogłębnie–naprawia uszkodzenia i odtwarza prawidłową budowę włókien, nawet w warstwie korowej. Dzięki synergii w pełni naturalnych (100%) składników aktywnych: roślinnej keratynie, biocymentynie i olejowi z lnicznika, bogata formuła maski działa jak luksusowe spa. Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji.

Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy. Stosowanie: 1-2 X w tygodniu jako element miesięcznej kuracji. Pozostawić na włosach 5-8 minut.

RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE _ ODŻYWKA GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCA BEZ SPŁUKIWANIA POJEMNOŚĆ: 100 ML, CENA: OK. 130,00 ZŁ

Intensywnie odbudowuje strukturę włosów zniszczonych i uszkodzonych, wykorzystując ekskluzywny kompleks keratyny roślinnej, biocymentyny i oleju z lnicznika. Uzupełnieniem w pełni naturalnej (100%), formuły jest olej sezamowy. Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji. Nie zawiera silikonów.

Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy. Stosowanie: codziennie, na suche lub wilgotne włosy. Nie spłukiwać.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Platinium Cast

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »