Rozrywka » Rozrywka
Accor Hotels stawia na współpracę z blogerami
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Firma Accor stawia tym samym na intensywne działania w blogosferze.
W czasie spotkania w warszawskim hotelu Novotel uczestnicy wzięli udział w profesjonalnych warsztatach fotograficznych, po których odbyła się sesja zdjęciowa na dachu z imponującym widokiem na Warszawę oraz sesja z modelką. W ramach spotkania „(U)chwyć Warszawę z dachu hotelu Novotel” blogerzy mieli okazję pracować pod okiem eksperta Marcina Bójko, redaktora naczelnego magazynu Foto Plus. W trakcie spotkania odbył się konkurs na najlepsze zdjęcie panoramy Warszawy wykonane w czasie sesji.
Nadesłał:
They.pl
|

Nowość! Okno Schüco LivIng w wersji panoramicznej
Aluprof umacnia swoją obecność na rynku francuskim
Inicjatywy Mars Polska ponownie znalazły się w raporcie FOB
Porozumienie między USA a Iranem: rynki wyceniają pokój, ale gospodarki wciąż płacą za wojnę
Komentarze (0)