Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

ACTIVIA WSPIERA NOWOROCZNE ASPIRACJE

ACTIVIA WSPIERA NOWOROCZNE ASPIRACJE
Zobacz więcej zdjęć »
NOWY ROK DLA WIELU Z NAS KOJARZY SIĘ Z NOWYMI POSTANOWIENIAMI. DLATEGO ACTIVIA ZACHĘCA KONSUMENTKI DO REALIZACJI SWOICH ASPIRACJI I PLANÓW.

https://www.youtube.com/watch?v=qEmAeLetBTU

NOWOROCZNA KAMPANIA PROMOCYJNA MARKI OPIERA SIĘ NA KONTYNUACJI WSPÓŁPRACY Z OLGĄ KOZIEROWSKĄ, A TAKŻE NA ZNANEJ KONSUMENTOM Z UBIEGŁYCH EDYCJI AKTYWACJI „PODEJMIJ WYZWANIE ACTIVII – SATYSFAKCJA LUB ZWROT PIENIĘDZY”. JAKIE SĄ SPOSOBY NA OKREŚLANIE CELÓW I JAK DZIAŁAĆ, BY JE ZREALIZOWAĆ?

Olga Kozierowska, założycielka organizacji Sukces Pisany Szminką, opowiada o tym w serii czterech krótkich filmów. Tematy kolejnych odcinków to: planowanie noworocznych aspiracji, proste kroki do sukcesu, sztuka motywacji oraz życie InSync. Te cenne wskazówki pomogą w osiągnięciu sukcesu osobom chcącym realizować swoje plany i marzenia. Wszystkie odcinki można już obejrzeć na kanale YouTube marki, a także na portalu kobieta.onet.pl.

Współpraca z Olgą Kozierowską to kontynuacja kampanii Activii Live InSync, której celem jest wzmacnianie wiary kobiet we własny potencjał i możliwości. Kampanię wspiera także nowy spot reklamowy (https://www.youtube.com/watch?v=hneA04tpZtU)


Planowaniem i zakupem mediów zajął się MediaCom. Za koncept kreatywny i realizację działań w Internecie odpowiada agencja VML, a reklamę agencja Y&R.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ariste

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »