Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Activkrill - Więcej niż Omega-3, więcej niż życie! Młodość bez limitu

Activkrill - Więcej niż Omega-3, więcej niż życie! Młodość bez limitu
Zobacz więcej zdjęć »
Prozdrowotny wpływ kwasów Omega-3 na organizm człowieka jest niezaprzeczalny i powszechnie znany. To właśnie regularne dostarczanie w diecie lub w suplementacji kwasów Omega-3 gwarantuje zachowanie zarówno dobrego zdrowia, jak i młodego wyglądu oraz pozwala w pełni cieszyć się jesienią życia.

Produktów zawierających kwasy Omega-3 jest wiele. Jednak mogą one znacznie  różnić się pod względem jakości, siły działania i bioprzyswajalności. Dlatego nie należy eksperymentować, nasza inwestycja w zdrowie powinna być przemyślana, a wybór danego preparatu nastawiony na uzyskanie optymalnych korzyści kuracyjnych dla nas i dla naszych najbliższych.  


Dlaczego ActivKrill?

Activkrill zawiera olej z kryla antarktycznego łowionego w najczystszych wodach na Ziemi. Olej z kryla, w przeciwieństwie do oleju pozyskiwanego z ryb, zawiera kwasy Omega-3 w postaci połączeń fosfolipidowych, które jak dowodzą wyniki badań naukowych są najlepiej przyswajalne przez organizm ludzki. Activkrill  to jedyne na rynku połączenie kwasów Omega-3 oraz astaksantyny. Astaksantyna (barwnik nadający krylowi charakterystyczny różowy kolor) jest najsilniejszym naturalnym przeciwutleniaczem zwalczającym wolne rodniki i skutecznie przeciwdziałającym procesom starzenia się. Jej działanie jest 500 razy silniejsze niż witaminy E i 11 razy silniejsze niż beta-karotenu.

Activkrill ma wpływa korzystnie na układ krążenia skutecznie obniżając poziom złego cholesterolu, wspomaga pamięć i koncentrację, wzmacnia stawy. Odgrywa dużą rolę w procesach wytwarzania serotoniny, tzw. hormonu szczęścia, odpowiedzialnego za dobry nastrój i samopoczucie. Obecność astaksantyny spowalnia procesy starzenia oraz kompleksowo wpływa na  zachowanie młodzieńczej kondycji skóry.

 

Activkrill został uhonorowany Nagrodą Profesorów Farmacji.

ActivKrill to znacznie więcej niż kwasy Omega-3. To optymalny wybór dla tych, którzy niezależnie od wieku pragną tworzyć, realizować, odkrywać...

cena sugerowana:   Activ Krill 30 kapsułek: 59, 00zł

 

www.activkrill.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magdalenaBIP

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »