Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

ADHD u dziecka - odkryj jego supermoc i piękny umysł!

ADHD u dziecka - odkryj jego supermoc i piękny umysł!
Zobacz więcej zdjęć »
Co słyszą rodzice dziecka z ADHD? Najczęściej to trudne słowa, które budzą u rodzica lęk o przyszłość syna czy córki: państwa dziecko nie może na niczym się skupić, jest impulsywne, robi sto rzeczy na raz, nie kończy zadań, nie słucha, przeszkadza innym... Znacie to?

Znacie to? Lista rzeczy, które robi „nie tak”, jest długa, a rodzice coraz bardziej przytłoczeni są diagnozą.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


A przecież dzieci z ADHD mają swoje supermoce. Są spontaniczne, kreatywne, myślą nieszablonowo, potrafią zarażać innych swoją pozytywną energią i mają wyjątkowy dar hiperskupupienia.

Z psycholożką i ekspertką w dziedzinie ADHD - Martą Cieślą zapraszamy Cię na niezwykłe, darmowe wydarzenie live, gdzie porozmawiamy o tym, jak dobrze prowadzić dziecko z ADHD, by mogło osiągnąć sukces, czerpiąc ze swoich unikalnych zasobów.

Spotkanie odbędzie się 23 kwietnia o godz. 18.00

Nasza gościni - Marta Cieśla to psychoterapeutka poznawczo-behawioralna i psycholożka. Od 13 lat wspiera osoby neuroróżnorodne. Działa w Akademii Różnorodności, w ramach której szkoli specjalistów. Związana zawodowo z Kliniką Terapii Poznawczo-Behawioralnej USWPS.

Zarezerwuj sobie miejsce już teraz i dołącz do nas! Wydarzenie jest bezpłatne. Aby otrzymać link, wystarczy się zarejestrować:

https://pzpo300.clickmeeting.com/domowy-punkt-widzenia-i-adhd-u-dziecka-odkryj-jego-supermoc-i-piekny-umysl-/register 

„Domowy punkt widzenia” to trwający już od dwóch lat cykl webinarów prowadzonych w formie wywiadów z ekspertami z różnych dziedzin. Każdego miesiąca Centrum Nauczania Domowego zaprasza do rozmowy specjalistę z zakresu wychowania, pedagogiki, psychologii dziecka, a także edukatorów pracujących w oparciu o nowe technologie, autorów książek i poradników dla rodziców.  Live’y projektu „Domowy punkt widzenia” są odpowiedzią na pojawiające się pytania oraz potrzeby rodziców. Emisja webinarów odbywa się w internecie, a dostęp do nich jest bezpłatny dla każdego.

Wśród dotychczasowych gości projektu znaleźli się m.in.: Agnieszka Stein - psycholożka i autorka książek, dr Agnieszka Dąbrowska i dr Marta Niedźwiedzka - specjalizujące się w psychiatrii dzieci i młodzieży, Aga Rogala - terapeutka rodzin; Agnieszka Kozak -  psychoterapeutka, autorka książek, współautorka książki „Nastolatek potrzebuje wsparcia”, Sylwia Bujko (Holimama) - absolwentka certyfikowanych kursów u dr Rossa W. Greene’a oraz w Familylab® Jespera Juula; Angelika Talaga (GODMOTHER) - neurobiolog edukacyjny, trener rodziców; Krzysztof Maj - wykładowca na Wydziale Humanistycznym AGH, gdzie zawodowo zajmuje się fantastyką i grami wideo; Katarzyna Mitschke - pedagog i autorka książki pt. „Kiedy szkoła jest problemem?”; Wojciech Zaraś z Google for Education; Ewa Siemińska ze Zwolnionych z Teorii czy Katarzyna Jaszczak-Bukowska - autoryzowany trener Autodesk Robot z projektu Sieć na kulturę.

Centrum Nauczania Domowego jest nowoczesną placówką oświatową, która aktywnie rozwija model Edukacji 4.0. W ten sposób odpowiada na indywidualne potrzeby uczniów i wyzwania zmieniającego się świata. W Centrum opracowano Internetową Platformę Edukacyjną (IPE), będącą skutecznym wsparciem dla rodziców i uczniów, którzy wybrali ścieżkę edukacji domowej. Korzystając z wygodnej, dostępnej i interaktywnej platformy online, uczniowie realizują program szkoły podstawowej i liceum. Pozwala ona kształtować indywidualny charakter nauki w zgodzie z obowiązującą podstawą programową.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Nauczania Domowego

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »