Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Aenotus, nowe perfumy Puredistance w Quality Missala

Aenotus, nowe perfumy Puredistance w Quality Missala
Zobacz więcej zdjęć »
W Quality Missala pojawił się najnowszy zapach ekskluzywnego domu perfum Puredistance. Aromatyczny Aenotus jest osobistą kompozycją Jana Vosa, dyrektora kreatywnego i właściciela Puredistance.

Aenotus to signature scent Jana Vosa. Perfumy o koncentracji aż 48% powstały w Paryżu w pracowni Antoine`a Lie, artysty-perfumiarza, który dla marki Puredistance stworzył już trzy kompozycje: Black, White i Warszawa.


Aromatyczne, lecz jednocześnie zmysłowo ciepłe perfumy skomponowano z rześkich cytrusów, mięty i pączków czarnej porzeczki, miękkiego piżma oraz zieleni mchu dębowego i paczuli.

Oryginalna nazwa kompozycji to nieistniejący wcześniej wyraz, wymyślony przez Jana Vosa, który nawiązuje do greckiego boga wiatrów Eola (łac. Aeolus), który przynosił ożywcze aromaty (nuty) wyspom znużonym gorącymi promieniami słońca.

Nuty głowy: pomarańcza, mandarynka, cytryna, yuzu

Nuty serca: mięta, pączki czarnej porzeczki, petit grain

Nuty bazy: mech dębowy, paczula, piżma

Perfumy Aenotus dostępne są w Perfumeriach Quality Missala oraz w butiku PerfumeriaQuality.pl we flakonach po pojemności 17,5 ml i 60 ml i w cenach odpowiednio 770 zł i 1295 zł (ekstrakt perfum 48%).

PUREDISTANCE jest ekskluzywnym holenderskim domem perfum, założonym przez Jana Ewouda Vosa. Marka znana jest z oferty ekstraktów czystych perfum, na które składają się najcenniejsze, najwyższej jakości naturalne składniki i oferuje obecnie dziewięć ekstraktów: I, Antonia, Opardu, Black, M, White, Sheiduna, Warszawa i Aenotus, dostępnych w najbardziej luksusowych perfumeriach na świecie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Perfumeria Quality Missala

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »