Rozrywka i wypoczynek » Sport

Aerial Hoop & aerial silk - Taniec na kole i szarfach

Aerial Hoop & aerial silk - Taniec na kole i szarfach
Zobacz więcej zdjęć »
Fitness coraz prężniej się rozwija, dzięki czemu powstają kolejne dyscypliny fitnessowe o różnych poziomach zaawansowania i trudności. Fitness akrobatyczny to ekstremalna dziedzina, inspirująca się sztuką cyrkową, gimnastyką artystyczną, akrobatyką i tańcem.

 
Cały trik polega na nienagannej precyzji wykonania ruchu i techniki. System opanowania chwytów oraz plątań jest gwarancją, że cała choreografia wykonana 7 metrów nad ziemią się powiedzie. Większość figur jest wykonywana bez asekuracji na wysokościach. 
 
Aerial hoop i aerial silk niewątpliwie, można zaliczyć do pięknego pokazu sportowego, łączącego w sobie estetykę ruchu, spektaklu i niesamowitej siły sportowca. W coraz liczniejszej grupie sportów powietrznych, wyodrębnia się nowy typ sportowca - aerialista.
 
Do zgłębienia tajników fitnessu akrobatycznego z zakresu tańca na kole cyrkowym oraz na szarfie, zapraszamy do obejrzenia specjalnego materiału filmowego.
 
 https://www.youtube.com/watch?v=5g8r5sadv24
 
 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KFD - asortyment dla aktywnych
http://ar.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »