Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Aflavic® Max – po prostu piękne nogi

Aflavic® Max – po prostu piękne nogi
Zobacz więcej zdjęć »
Pierwsze problemy z żylakami, zarówno nóg, jak i odbytu, mogą pojawić się już w młodym wieku, na przykład w okresie ciąży. Nieleczone najprawdopodobniej nie znikną, a będą się pogłębiać. Najlepiej reagować już przy pierwszych objawach lub od razu po zakończeniu ciąży.

Jak działa diosmina?
Diosmina zaliczana jest do grupy związków flawinowych. Została wyizolowana z owoców cytrusowych i roślin z rodziny Rutaceae, obecnie otrzymywana jest syntetycznie. Wykazuje działanie ochronne na naczynia żylne, zmniejsza przepuszczalność ścian naczyń żylnych, działa przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie. 

Ponadto poprawia elastyczność i stan napięcia ścian naczyń żylnych, dlatego jest stosowana w leczeniu niewydolności krążenia żylnego i żylakach odbytu (hemoroidach),  poprawia także krążenie w naczyniach włosowatych, działa przeciwzapalnie, zmniejsza zastój żylny w kończynach dolnych. Zwiększa także przepływ limfy w układzie chłonnym – dzięki temu zmniejsza obrzęki, uczucie ciężkości i zmęczenia nóg, pieczenie, dokuczliwy świąd i nocne kurcze.

Ze względu na swoje cechy diosmina jest składnikiem leków flebotropowych lub flebotonicznymi, czyli korzystnie wpływających na żyły. 

Diosmina zmikronizowana  
Mikronizacja to proces technologiczny mający na celu znaczne zmniejszenie średnicy cząstek, co skutkuje zwiększeniem ich całkowitej powierzchni, co w przypadku substancji czynnej w lekach daje efekt zwiększenia wchłaniania i większej skuteczności.  Diosmina w formie zmikronizowanej wchłania się w około 70%, a w postaci niezmikronizowanej w 20-30%. 

Aflavic® Max
Aflavic® Max to aż 1000 mg zmikronizowanej diosminy. Jest to lek przeznaczony głównie dla kobiet po ciąży oraz młodszych kobiet w wieku 30-40 lat z widocznymi żylakami i pajączkami, puchnącymi nogami lub hemoroidami, których przyczyną są zmiany hormonalne, geny czy nadwaga. Aflavic® Max, dzięki wysokiej zawartości diosminy, zapewnia mocne uderzenie w problem, szczególnie u kobiet, które do tej pory nie stosowały leków z tą substancją czynną. 
Aflavic® Max jest dostępny w aptekach w cenie około 16 złotych za opakowanie zawierające 30 tabletek, co wystarcza na miesięczną kurację.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR
http://agencjapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »