Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Afrodyta spełnieniem snów

Afrodyta spełnieniem snów
Zobacz więcej zdjęć »
Wyobraźmy sobie, że spełniamy swoje sny. Zamykamy oczy i oddajemy się w ręce marzeń, które pozwalają odpocząć naszemu ciału i dają odprężenie umysłowi. Każdy z nas zna to błogie uczucie. Z materacem Afrodyta, spełnianie snów staje się dziecinnie proste.

Wygodna kieszeń

Fabryka Materacy Janpol wie, jak istotnym czynnikiem w życiu człowiek jest sen. Dlatego też wszystkie produkty, które znajdują się w asortymencie firmy, są wyprodukowane z wielką starannością i dbałością o szczegóły. Świetnym przykładem na to jest właśnie model Afrodyta. Ten dwustronny materac o średniej twardości znajduje się w grupie produktów kieszeniowych. Oznacza to, że wypełnieniem materaca są sprężyny, o wysokości 12 cm, umieszczone w osobnych kieszeniach. Taki zabieg pozwala na punktowe podparcie ciała oraz niweluje efekt „falowania” materaca. Jednocześnie, powierzchnia idealnie dopasowuje się do kształtu leżącego na nim ciała. Kieszeniowy rdzeń otulony jest warstwą pianki oraz lateksu. Jej obecność wpływa na podniesienie twardości i stabilności produktu, a lateks nie absorbuje kurzu i zapewnia cyrkulację powietrza. Ta cecha wpływa na fakt, że materac zaliczany jest do kategorii produktów rehabilitacyjnych.

Komfort snu

Na jakość snu wpływa wiele czynników. Jednym z topowych jest właśnie podłoże, na którym odpoczywamy. Dlatego materac Afrodyta jest produktem, którego możemy używać dwustronnie. To wpływa na jego żywotność, ale także na funkcjonalność. W jaki sposób? Otóż jedna strona przystosowana do sezonu zimowego, a druga – do letniego. Polega to na tym, że na stronie zimowej znajduje się warstwa owczej wełny, która zatrzymuje ciepło produkowane przez organizm oraz przejmuje z niego wilgoć, oddając ją ponownie do otoczenia. Strona letnia wyścielona jest bawełną, a jej właściwości pozwalają na zapewnienie odpowiedniej wentylacji ciała w upalne noce. Istnieje także możliwość zamiany pokrowca lato-zima na jeden z wielu dostępnych pokrowców do prania.

Aby móc spełniać swoje marzenia, trzeba mieć na nie wystarczająco dużo energii. Jeśli za regenerację jej pokładów będzie odpowiedzialny materac Afrodyta, to możemy być pewni, że będzie jej wystarczająco na realizację wszystkich planów!

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Red.naczelny

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »