Firma » Reklama

Agencja reklamowa Event Studio z Lublina stanie się spółką.

Agencja reklamowa Event Studio z Lublina stanie się spółką.
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja Event Studio funkcjonuje jako agencja reklamowa Event Studio i agencja eventowa Event Studio. Grupa eventowo-reklamowa Event Studio oprócz oferowania kompleksowej obsługi reklamowej organizuje także eventy, imprezy dla firm i posiada własne profesjonalne studio nagrań.

Będąca na rynku od roku 2006 agencja Event Studio zmieni formę prawną od stycznia 2009. Obecnie grupa Event Studio funkcjonuje jako dwie odrębne firmy (agencja reklamowa Event Studio i agencja eventowa Event Studio) ale już niedługo stanie się spółką jawną łączącą w sobie te dwa pola działalności. Zmiana wynika z dynamicznego przyrostu liczby klientów i związanej z tym potrzeby rozbudowy firmy.

Grupa eventowo-reklamowa Event Studio oprócz oferowania kompleksowej obsługi reklamowej organizuje także eventy, imprezy dla firm i inne wydarzenia związane z event-marketingiem.

Odrębnym działem firmy jest studio nagrań produkujące reklamy radiowe i teksty szkoleniowe. Studio nagraniowe Event Studio posiada własną, rozbudowaną bazę lektorów i potężne zasoby licencjonowanej muzyki reklamowej.

Mimo braku własnego działu graficznego, agencja (dzięki współpracy z utalentowanymi freelancerami) otrzymuje coraz więcej zleceń związanych z grafiką. W planach na rok 2009 jest rozbudowa tego segmentu i zatrudnienie dedykowanych pracowników.
Zapraszamy na stronę www.eventstudio.pl po więcej szczegółów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

es2006

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »