Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Agora Bytom w blasku fleszy

Agora Bytom w blasku fleszy
Zobacz więcej zdjęć »
Pora rozwinąć czerwony dywan i przywitać gwiazdy światowej estrady i wielkiego ekranu. Agora Bytom świętuje swoje 3 urodziny i zmienia się z tej okazji nie do poznania. Gotowi na podróż do świata gwiazd?

16 i 17 listopada to data największej w Bytomiu imprezy urodzinowej. Z tej okazji w Agorze Bytom zagrają zespoły LemON oraz Aicha i Asteya, a na czerwonym dywanie pojawią się sobowtóry m.in. Marylin Monroe, Chucka Norrisa oraz Jamesa Bonda. W błysku aparatów i kamer przywitani zostaną również goście, którzy tego dnia odwiedzą galerię. Będą oni mogli nie tylko poznać gwiazdy, ale też zostać członkiem specjalnie przygotowanej alei gwiazd.

- Na filmowej gali nie może zabraknąć Oskarów i ścianek fotograficznych, przy których zdjęcia gościom będą robić profesjonalni fotoreporterzy. To wszystko odbędzie się w towarzystwie wielkiego show musicalowego, w czasie którego tancerze zabiorą nas m.in. do świata „Moulin Rouge”, „Chicago” oraz „Piratów z Karaibów” – opowiada Hanna Petters, marketing manager Agory Bytom.

Najmłodsi goście galerii będą mogli wcielić się w bohaterów ulubionych filmów i bajek, dzięki profesjonalnym warsztatom charakteryzacji. Teraz każde dziecko będzie mogło poczuć się jak pirat, czarownica albo bohater filmu Shrek oraz Avatar.

Dobry film zawsze musi iść w parze z dobrą muzyką. O to zadbają gwiazdy wielkiej urodzinowej gali. W sobotę na głównej scenie galerii zagra zespół LemON, a w niedzielę dla gości galerii wystąpi znany z programu X-Factor duet Aicha i Asteya. Koncerty, jak i całą Oskarową galę, poprowadzą Bartek Osumek i Mateusz Kaczmarek.

Filmowe emocje to jednak nie wszystko, co czeka na uczestników urodzin. - Przez cały weekend trwać będzie wielki filmowy konkurs, w którym udział będzie mógł wziąć każdy, kto zrobi zakupy w Agorze Bytom za minimum 50 zł. Co można wygrać? Jeden z 300 biletów do kina – zdradza Hanna Petters.

Urodziny galerii nie mogą się obejść bez tradycyjnego już, wielkiego tortu. Jego prezentacja i wspólna degustacja wraz z klientami będzie punktem kulminacyjnym imprezy.

Impreza urodzinowa Agory odbędzie się w sobotę 16 listopada i w niedzielę 17 listopada. Filmowa gala rozpocznie się o godz. 12.00. Zespół LemON wystąpi w sobotę o godzinie 19.40, a duet Aicha i Asteya w niedzielę o godzinie 19.00.

Wstęp na filmową galę jest darmowy. Szczegółowy program Festiwalu: www.agorabytom.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »