Firma » Biznes

Agroma S.A.: zamówienia na blisko 6 mln złotych

Notowana na New Connect Agroma S.A. poinformowała o otrzymaniu zamówienia na łączną kwotę blisko 3,8 mln złotych. Przedmiotem zlecenia złożonego przez sieć OBI są akcesoria i sprzęt ogrodniczy.

To kolejne duże zamówienie, jakie wpłynęło do Spółki w ostatnich dniach. W zeszłym tygodniu Agroma poinformowała o zamówieniach z sieci Leroy Merlin, Real i Praktiker na kwotę przekraczającą 2,1 mln złotych. Łącznie w ciągu ostatnich dni duże sieci handlowe zamówiły w Agroma S.A. towary o wartości 5 mln 987 tys. złotych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zlecenia te wynikają zarówno z wieloletnich umów o współpracy (Leroy Merlin, Praktiker), jak i z bieżącej aktywnej polityki handlowej i ciągłego rozwijania sieci sprzedaży Agromy (Real). Zamówienia dotyczą przede wszystkim produktów wykorzystywanych w ogrodach w okresie wiosenno-letnim. Będą realizowane w I i II kwartale 2011 r., tak by zamówione towary były dostępne dla klientów indywidualnych w okresie największego na nie zapotrzebowania – wiosną przyszłego roku.

„Cały czas rozwijamy nasz biznes i rozszerzamy współpracę z sieciami detalicznymi. Dzięki temu coraz atrakcyjniejsza oferta Agromy dociera do coraz większej grupy konsumentów” powiedział prezes zarządu Agroma S.A., Piotr Staszewski. Dzięki aktywnym działaniom spółki, linie produktów dystrybuowanych przez Agromę znajdą się w hipermarketach sieci Real. Agroma zauważa również zwiększenie zainteresowania swoimi produktami w sieciach DIY („Do It Yourself”), czyli sieciach sklepów dla majsterkowiczów, takich jak np. Castorama, Leroy Merlin czy OBI. To od lat jeden z ważniejszych kanałów dystrybucji produktów Spółki.

Agroma S.A. jest największą polską firmą handlowo-produkcyjną, działającą na rynku urządzeń do pielęgnacji ogrodu, części zamiennych oraz elektronarzędzi. W jej ofercie czołowe miejsca zajmują traktorki, kosiarki spalinowe, kosy spalinowe, pilarki, kosiarki elektryczne i części zamienne do maszyn i urządzeń. Od marca 2010 Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, na rynku New Connect.
Produkty Agromy są dostępne w około 500-et punktach sprzedaży (sklepy wielkopowierzchniowe, sieć dealerska, sprzedaż internetowa). W stałej ofercie firmy znajduje się kilkanaście tysięcy produktów oferowanych pod własną marką Agroma oraz światowych producentów (m.in. Sears/Craftsman, Ryobi/Homelite, Briggs and Stratton/Simplicity, Weibang, Kingxxel, Stens, Barbieri).

Źródło: Biuro prasowe Agroma S.A. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PSM

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »