Gospodarka » Przemysł

AIB kreuje modę w Mediolanie

Mediolan to światowa stolica mody, miejsce, gdzie kreowane są najnowsze trendy. Miasto jest również gospodarzem międzynarodowych targów budowlanych MADE expo.

Wśród obecnych na tegorocznych targach wystawców nie mogło zabraknąć AIB - wiodącego producenta innowacyjnych rozwiązań izolacyjnych. Wybrane produkty firmy prezentowane są w niezwykle oryginalny sposób - jako elementy strojów pięknych modelek!

Mediolańskie targi MADE expo to jedno z największych i najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń skierowanych do sektora budowlanego. Wysoka ranga imprezy powoduje, że jej kolejne odsłony skupiają liczne grono uczestników - producentów, dystrybutorów, inwestorów, wykonawców, architektów i projektantów rozwiązań z zakresu budownictwa. Udział w targach pozwala nie tylko na promocję swojej oferty, ale stanowi również znakomitą okazję do nawiązania kontaktów handlowych, wymiany wzajemnych doświadczeń i uzyskania dostępu do nowych rynków zbytu.

W czasie tegorocznej edycji MADE expo, pod jednym dachem prezentowanych jest 6 wystaw przedstawiających m.in. konstrukcje budowlane, okna i fasady, wykończenie wnętrz oraz krajobraz miejski. Organizowane we Włoszech wydarzenie skutecznie wspiera rozwój rynku budowlanego i umożliwia promocję nowoczesnych wyrobów.

Podczas targów, bogatą ofertę produktową przedstawi także firma AIB. Spółka, specjalizująca się w produkcji rozwiązań izolacyjnych wykorzystywanych w różnych branżach gospodarki, przygotowała specjalne stoisko. W interesujący sposób nawiązuje ono do innowacyjnej oferty firmy i miejsca, w którym odbywa się impreza - Mediolanu - światowej stolicy mody. Do zapoznania się z produktami spółki zachęcają zwiedzających hostessy ubrane w oryginalne stroje, wykonane z uszczelek oraz taśm dylatacyjnych AIB. Taka oryginalna forma promocji odzwierciedla innowacyjność i wysoką jakość - czyli cechy, którymi charakteryzują się produkty firmy. - Działalność AIB opiera się na bezpośrednim kontakcie z Klientami i dopasowaniu produktów do ich wymagań. Bogate doświadczenie i profesjonalizm pozwala nam oferować rozwiązania, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony kontrahentów, także zagranicznych - podkreśla Maciej Ślączka, Prezes AIB. Tegoroczna odsłona targów MADE expo odbywa się w dniach 2-5 października. Z ofertą AIB można zapoznać się na stoisku S09 w hali 4.

Zapraszamy do odwiedzania stoiska!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedPen

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »