Dom » Budownictwo

AIB na Targach BUDMA ze swoim flagowym produktem

AIB na Targach BUDMA ze swoim flagowym produktem
Zobacz więcej zdjęć »
Butyl to materiał o nieprzeciętnych właściwościach, szeroko wykorzystywany w budownictwie. A wkrótce, choć na co dzień mało widoczny, będzie bez wątpienia gwiazdą najbliższych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu za sprawą firmy AIB z Knurowa, która specjalizuje się w jego produkcji.

W hali nr 6, na stoisku nr 30, będzie można porozmawiać z ekspertami AIB o potencjale butylowych rozwiązań, które wpływają rewolucyjnie m.in. na branżę dekarską.

Tegoroczne Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbywają się pod hasłem: „Budujemy międzynarodowy biznes”, a więc nie może tam zabraknąć firm, których ekspansja wykracza daleko poza granice ojczystego kraju. Wśród nich jest bez wątpienia AIB – przedsiębiorstwo, które pełni na rynku wiodącą rolę w produkcji rozwiązań izolacyjnych, w dodatku przygotowywanych pod indywidualne życzenie klienta. Dużą cześć zaangażowania AIB stanowi butyl, czyli pewny materiał, na który można liczyć w wielu sytuacjach w budownictwie. Produkty na jego bazie są wykorzystywane szeroko na przykład w dekarstwie. To branża strategiczna dla spółki z Knurowa, z którą wiąże ona spore nadzieje, choćby ze względu na dynamiczny rozwój technologii butylowych w tym sektorze. Dlatego stoisko AIB na Targach BUDMA usytuowane zostanie tym razem na hali nr 6, gdzie znajdują się rozwiązania dedykowane głównie do dekarstwa.

Na Targach BUDMA firma AIB będzie dysponować komfortową przestrzenią, która została zaprojektowana z uwzględnieniem części biznesowej, połączonej z kawiarnianą. Tam, w miłej atmosferze, będzie można nie tylko nawiązać nowe relacje biznesowe w myśl hasła przewodniego marki: Chemia między nami, lecz także zasięgać profesjonalnych porad ekspertów AIB.

Zapraszamy do Poznania na Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w terminie od 4 do 7 lutego br. do odwiedzenia ekspozycji firmy AIB – hala 6, stoisko nr 30, i rozmowy z jej przedstawicielami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

michal.tomaszewski@aveex.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »