Firma » Biznes

Akademia Mówcy i Prezentera w Warszawie (WIDEO)

12 marca w Warszawie odbędzie się X Akademia Mówcy i Prezentera. Jest skierowana do prezydentów miast i burmistrzów, kadry kierowniczej urzędów samorządowych i centralnych, szefów spółek miejskich i jednostek organizacyjnych, rzeczników prasowych i ekspertów ds. PR i promocji

Praktyczne szkolenie z wystąpień publicznych pozwala przećwiczyć różne formy wystąpień, wypowiedzi przed kamerą. Prowadzi szkolenie Maurycy Seweryn (maurycyseweryn.pl) - trener wystąpień publicznych, jeden z trzech najlepszych specjalistów od mowy ciała w Polsce. 

Program autorski został opracowany z myślą o tych, dla kogo wystąpienia publiczne są częścią codziennej pracy, w oparciu o badania specyfiki postrzegania prezenterów przez polskiego odbiorcę. 


 https://www.youtube.com/watch?v=a5mVakf0ecoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aleksandra Żurawlowa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »