Dom » Wnętrza

Akcesoria łazienkowe Nelio - kubistyczna elegancja

Akcesoria łazienkowe Nelio - kubistyczna elegancja
Zobacz więcej zdjęć »
Akcesoria łazienkowe Nelio, jesienna premiera marki Geesa, zachwycają dynamizmem linii i geometryzacją formy. We wnętrzu łazienki Nelio pięknie błyszczą nie tylko chromem powłoki, ale też wewnętrzną elegancją.
Kluczem do opisu akcesoriów Nelio jest ich nazwa. W języku fińskim słowo to oznacza „kwadrat", który jest estetyczną dominantą kolekcji, motywem łączącym wszystkie elementy. Jeśli porównać Nelio do piosenki to kształt kwadratu jest jak refren, który niczym klamra spina całość utworu. Estetycznym przewodnikiem po nowej serii, chętnie wskazywanym przez producenta, jest kubizm. Charakterystyczne dla stylu silne zgeometryzowanie brył i przenikanie form widoczne jest praktycznie w każdym elemencie kolekcji. Osią kompozycji jest kwadrat (ozdobne mocowanie do ściany), który wchodzi w symbiozę z kołem, walcem, prostokątem (pozostała część elementu). W przypadku akcesoriów łazienkowych geometria jest dobrą receptą na uniwersalność dodatków. Sprzyja mu także eleganckie, chromowe wykończenie.

Oprócz zachwycającej estetyki nowa kolekcja, jak większość serii Geesa, urzeknie klientów funkcjonalnością. Znajduje się w niej aż 19-elementów przydatnych w każdej łazience. Są to: dozowniki na mydło w płynie (w wersji ze szkłem lub wyłącznie w chromie), ażurowa półka na ręczniki o długości 60 cm, wieszak na papier toaletowy (pojedynczy i podwójny), uchwyt na papier toaletowy z klapką, wieszak na zapas papieru toaletowego, haczyk pojedynczy oraz podwójny, koszyk na przybory kąpielowe, uchwyty wannowe o długości 30, 45 oraz 60 cm, jednoramienny wieszak na ręcznik kąpielowy, wieszak owalny, mydelniczka, kubek, szklana półka oraz podwójny wieszak na ręcznik kąpielowy. Ze względu na estetyczną uniwersalność seria znakomicie komponuje się z innymi elementami z oferty Geesa, np. lustrami kosmetycznymi i tradycyjnymi (polecane przez producenta modele to: 911 079, R60 i R30) oraz wagami łazienkowymi.
Do pomieszczeń w.c. producent przygotował specjalny minizestaw Nelio składający się z trzech niezbędnych dodatków: uchwytu na papier toaletowy, szczotki w.c. i haczyka.
Nelio jest autorskim projektem marki Geesa stworzonym przez własne studio projektowe firmy w Amersfoort (Holandia). Podwieszane dodatki są łatwe w instalacji i komfortowe w użytkowaniu. Ich jakość potwierdzona jest 12-letnią gwarancją producenta. Aby przedłużyć żywotność akcesoriów producent zaleca czyścić je łagodnymi środkami myjącymi.


Reprezentantem marki Geesa na polskim rynku jest firma Coram Poland należąca do Grupy Coram International. Zapraszamy na stronę internetową firmy: www.coram.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »