Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Akcja „Skonsultuj z farmaceutą” w Centrum Handlowym RONDO

Akcja „Skonsultuj z farmaceutą” w Centrum Handlowym RONDO
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 30 listopada w godzinach 9.00-16.00 w Centrum Handlowym RONDO odbędzie się akcja prozdrowotna „Skonsultuj z farmaceutą”,

podczas której zostanie zwrócona uwaga na chorobę cywilizacyjną – cukrzycę. Podczas wydarzenia mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli skorzystać z darmowych badań i konsultacji. Organizatorem akcji jest Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji Oddział w Bydgoszczy.

"Skonsultuj z Farmaceutą" to ogólnopolska akcja edukacyjna, podczas której specjalnie przygotowani wolontariusze wykonują całkowicie bezpłatnie podstawowe badania medyczne. Najbliższa edycja będzie poświęcona profilaktyce i opiece farmaceutycznej w cukrzycy. Klienci CH RONDO będą mogli sprawdzić stężenie glukozy we krwi oraz wykonać pomiar ciśnienia tętniczego i analizę składu ciała. Otrzymane wyniki będzie można bezpłatnie skonsultować z farmaceutą, który zachęci do wprowadzenie w życie zdrowych nawyków mających na celu zminimalizowanie ryzyka chorób cywilizacyjnych.

„Kolejna akcja prozdrowotna w CH RONDO! Tym razem będziemy zachęcać mieszkańców Bydgoszczy do troski o zdrowie własne i swoich najbliższych po to, aby uniknąć jednej z najczęstszych chorób cywilizacyjnych, czyli cukrzycy. Zapraszamy do CH RONDO, gdzie będzie można posłuchać, jak w prosty sposób wdrożyć zdrowe nawyki w życie” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Badania oraz porady specjalistów w ramach akcji „Skonsultuj z farmaceutą” są bezpłatne.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią ponad 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 50 marek wśród których znajduje się m.in. Toys „R” Us, GO Sport, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

 

APSYS Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »