Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Akcja „Skonsultuj z farmaceutą” w CH RONDO

Akcja „Skonsultuj z farmaceutą” w CH RONDO
Zobacz więcej zdjęć »
W trosce o zdrowie i dobrostan swoich klientów, Centrum Handlowe Rondo zaprasza do udziału w akcji „Skonsultuj z Farmaceutą”.

Wydarzenie, które ma na celu zwiększenie świadomości społecznej w zakresie opieki farmaceutycznej i profilaktyki chorób cywilizacyjnych, odbędzie się w sobotę 13 kwietnia w godzinach 10.00-16.00. Organizatorem akcji jest Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W ramach akcji „Skonsultuj z Farmaceutą”, klienci CH Rondo będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z doświadczonymi farmaceutami. Specjaliści udzielą porad dotyczących właściwego doboru leków i suplementów diety, zaoferują wskazówki dotyczące pielęgnacji zdrowia oraz odpowiedzą na wszelkie pytania związane z farmakologią. Ponadto, uczestnicy akcji będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, takich jak pomiar ciśnienia tętniczego, poziomu cukru we krwi oraz analizy składu masy ciała, co pozwoli na wczesne wykrycie chorób cywilizacyjnych, takich jak cukrzyca czy nadciśnienie.

Wydarzenie „Skonsultuj z Farmaceutą” odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia, w godzinach 10.00-16.00 na poziomie 1, w pasażu między drogerią Rossmann a restauracją McDonald's.

Dzięki zaangażowaniu w takie działania jak inicjatywa „Skonsultuj z Farmaceutą”, CH Rondo podkreśla swoją rolę nie tylko jako miejsca zakupów, ale również jako przestrzeni promującej zdrowy i świadomy styl życia. Tego rodzaju akcje są świadectwem nieustannej troski centrum o dobre samopoczucie swoich klientów oraz chęci oferowania im wartości dodanej, która wykracza poza tradycyjne zakupy.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 60 marek wśród których znajduje się m.in. 4F, Sinsay, Gudi Home, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Property Group Poland. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »