Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Akcja „Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama” Bezpłatne konsultacje i badania zdrowotne

W niedzielę (19 kwietnia) w centrum handlowym Galeria Twierdza Kłodzko, przyszli i obecni rodzice będą mieli wyjątkową okazję, by skorzystać z bezpłatnych badań USG i USG 4D oraz konsultacji organizowanych przez Fundację „Szczęśliwe Macierzyństwo”.

W niedzielę (19 kwietnia) w centrum handlowym Galeria Twierdza Kłodzko, przyszli i obecni rodzice będą mieli wyjątkową okazję, by skorzystać z bezpłatnych badań USG i USG 4D oraz konsultacji organizowanych przez Fundację „Szczęśliwe Macierzyństwo”. Dodatkową atrakcją dla uczestników będzie możliwość porozmawiania z ekspertami i poznania cennych właściwości tranu – bogatego, naturalnego źródła kwasów omega-3 i witaminy D3 – w kontekście prewencji zdrowia kobiet w ciąży, mam, niemowląt i dzieci.

Macierzyństwo oraz planowanie ciąży to czas wielu pytań i wątpliwości, szczególnie
w kontekście zdrowia. Aby pomóc rodzicom i odpowiedzieć na rodzące się w ich głowach pytania, Fundacja „Szczęśliwe Macierzyństwo” wraz z jednym z partnerów marką Möller’s zaprasza na wyjątkowe spotkanie w ramach akcji „Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama”.

W specjalnie przygotowanym punkcie konsultacyjnym eksperci będą udzielać cennych porad, m.in. w zakresie znaczenia kwasów omega-3 (DHA i EPA) oraz witaminy D, ważnych dla zdrowia kobiet w ciąży, karmiących piersią i niemowląt. Składniki te są zawarte w produktach dla kobiet w ciąży i karmiących piersią: kapsułki Möller’s Forte oraz Möller’s Baby Tran Norweski (przeznaczony również dla niemowląt powyżej 6 miesiąca życia).

Eksperci  zwracają  uwagę  na  szczególną  rolę  kwasów  omega-3 w suplementacji diety kobiet w ciąży. Nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (głównie EPA i DHA) stanowią ok. 60% masy mózgu, wpływając na jego tworzenie i funkcjonowanie. Warto pamiętać, że rozwój umysłowy rozpoczyna się jeszcze w życiu płodowym, dlatego należy już  od  najmłodszych lat  przyzwyczajać dziecko do tranu. Co więcej, udowodniono, że dzieci, których dieta jest bogata w kwasy omega-3, rzadziej chorują, mają lepsze wyniki w nauce, testach na inteligencję*, są bardziej kreatywne oraz mają lepszy wzrok, pamięć i koncentrację. Witamina D zawarta
w tranie z kolei wspomaga odporność oraz przyczynia się do prawidłowego wzrostu
i rozwoju kości
u dzieci.

Möller’s to oryginalny tran norweski, który od 160 lat w naturalny sposób buduje zdrowie dzieci i dorosłych. Angażując się w akcję „Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama” chcemy pokazać, że o zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka należy dbać już od samego początku. Warto przy tym wybierać najlepsze produkty. Norweskie Ministerstwo Zdrowia zaleca codzienne stosowanie tranu wszystkim osobom, począwszy od czwartego tygodnia życia. Möller’s Baby Tran Norweski to produkt najwyższej jakości i czystości, co potwierdzają liczne certyfikaty bezpieczeństwa i stosowanie najwyższych standardów produkcji. To także jedyny na rynku tran dla niemowląt, kobiet w ciąży i karmiących piersią dostępny w dwóch wariantach smakowych: naturalnym i cytrynowym mówi Aneta Bińkowska, Junior Product Manager marki Möller’s.  

Podczas akcji „Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama” kobiety oraz dzieci
i niemowlęta będą miały okazję spróbować tranu Möller’s Baby Tran Norweski o smaku cytrynowym.

Akcja „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2015 r.
w centrum handlowym Galeria Twierdza Kłodzko, Kłodzko, ul. Noworudzka 2, w godz. 11.00-17.00.

 

*I.B. Helland, L. Smith, K. Saarem, O.D. Saugstad, C.A. drevon, Pediatrics vol 11 no 1 January 2003

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Justyna Moskalewicz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


nahkmööbel
meble ze skóry .meble skórzane , meble ze skóry producent .meble skórzane producent
sklepzakpol.pl

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »