Firma » Biznes

AKPO – lider wśród producentów okapów rozpoczyna współpracę z N42

AKPO – lider wśród producentów okapów rozpoczyna współpracę z N42
Zobacz więcej zdjęć »
AKPO – lider wśród producentów okapów rozpoczyna współpracę z N42.

Z początkiem sierpnia za wszelkie działania marketingowe i PR-owe jednego z największych  producentów okapów i płyt kuchennych odpowiada agencja kreatywna N42. Sukces marki AKPO na arenie międzynarodowej potwierdza wieloletnia współpraca z największymi firmami z kraju
i zagranicy.

Firma AKPO rozpoczęła swoją działalność w 1989r.  Dzięki swojemu doświadczeniu, eksperckiej wiedzy całego zespołu, a także innowacyjnym rozwiązaniom i najnowocześniejszym technologiom, oferuje swoim Klientom produkty najwyższej jakości, co sprawia, że od wielu lat Firma posiada wielu Kontrahentów w całej Europie i pozostaje jednym z liderów wśród producentów.

Produkty AKPO znajdują się w ofercie wielu różnych sklepów specjalistycznych, hurtowni branżowych
i elektro-marketów na całym świecie. Nad każdym etapem powstawania produktu czuwają specjaliści. Po zbadaniu rynku następuje faza projektowania, w której nowoczesny design łączony jest
z innowacyjną technologią. Ostatnie etapy to produkcja seryjna, którą poprzedzają liczne testy zarówno w laboratorium wewnętrznym jak i specjalistycznych certyfikowanych ośrodkach poza Firmą.

Jednym z wyznaczników działalności przedsiębiorstwa jest ciągłe inwestowanie w najnowocześniejsze urządzenia i programy. Polityka jakości potwierdzona została certyfikowanym Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001. Wszystkie produkty spełniają wymagania norm UE i są sygnowane znakiem CE.

N42 concept agency, to Agencja która, od ponad 13 lat jest odpowiedzią na potrzeby swoich Klientów, w zakresie budowania wizerunku, produktów, marek i usług. Tworzy i dba o długotrwałe relacje
z otoczeniem. Kreuje świadomość istnienia marki i prowadzi jej komunikację, pokazując światu jej wyjątkowość. N42 będzie wspierać AKPO na polach kreacji strategii marketingowej, relacji z mediami, działań reklamowych i obecności w kanałach social media.

Strony nie zdradzają szczegółów podpisanej umowy.

www.akpo.pl

www.n42.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »