Motoryzacja » Samochody

Aktualizacja Marzec - Kwiecień 2018 systemu diagnostycznego CDIF/3

Aktualizacja Marzec - Kwiecień 2018 systemu diagnostycznego CDIF/3
Zobacz więcej zdjęć »
Po dwóch miesiącach wytężonej pracy oddajemy w Państwa ręce kolejną aktualizację. Duża część naszej pracy skupiła się na uzupełnianiu sterowników i funkcji, jednak pojawiły się także nowe modele:

BMW - do obsługi dodano model E93, w którym pojawiła się lista 18 sterowników uzupełnionych m.in. o odczyt usterek, parametry czy aktywacje. Dodano silnik 330i N53.W serii F dzięki współpracy z użytkownikami dodano część brakujących opisów kodów usterek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ford - dodano do obsługi silnik 1.5TDCI dla modelu Focus III/C-Max II.Do obsługi wprowadzono 11 sterowników dla modelu Mustang V, produkowanego po 2009 roku.

Hyundai/Kia- na liście obsługiwanych pojazdów pojawił się nowy model: Hyundai Santa Fe (DM). Trzecia generacja modelu Santa Fe produkowana od 2013 roku wzbogacona została o listę 26 sterowników, w tym silniki: 2.0 CRDi, 2.2CRDi, 2.4GDi oraz 2.4MPI.

Jeep - model WKII został uzupełniony o część brakujących funkcji, takich jak aktywacje i adaptacje.

Nissan - dodano do obsługi silnik 1.5dCi, komunikujący się po CAN dla modelu Micra K12.

Opel - wszystkie sterowniki w modelu Combo D zostały uzupełnione o opisy kodów usterek.

Subaru - na liście obsługiwanych pojazdów pojawił się nowy model: Impreza IV, produkowany od 2011 roku. Wzbogacony został o listę 17 sterowników, uzupełnionych głównie o identyfikacje oraz odczyt usterek.

Toyota - na liście obsługiwanych pojazdów pojawił się nowy model: Yaris III (XP130), produkowany od 2011 roku. Sterowniki w tym modelu uzupełnione zostały o funkcje: odczyt kodów usterek, odczyt parametrów, aktywacje oraz adaptacje.

Volvo - w modelu S80 II dodano do obsługi sterownik dozowania dodatku do paliwa.


Zapraszamy do pobrania najnowszej edycji systemu CDIF/3. Wszystkie aktualizacje można pobrać po zalogowaniu się do Strefy Użytkownika.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Axes_Sys

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »