Rozrywka i wypoczynek » Sport

Aktywne wakacje w Porcie Łódź

Aktywne wakacje w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Profesjonalne pole do mini golfa, tory do gry w kręgle oraz bezpłatne lekcje gry i mnóstwo dobrej zabawy – to atrakcje przygotowane przez Port Łódź na dwa kolejne tygodnie sierpnia.
Od 16 do 31 sierpnia na terenie Patio Portu Łódź pojawi się pole do mini golfa oraz dwa profesjonalne tory do gry w kręgle. Każdego dnia Goście Centrum będą mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji, a także odpocząć między rozgrywkami w strefie relaksu. W godzinach popołudniowych na Patio odbywać się będą turnieje, w których najlepsi zawodnicy w obu dyscyplinach sportowych będą rywalizować o Puchar Portu Łódź. Gracze, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności będą mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych lekcjach gry w golfa oraz kręgle prowadzonych przez instruktorów.

- Podczas tegorocznych wakacji kilkakrotnie zmienialiśmy aranżację Patio naszego Centrum, tak by każdy mógł znaleźć atrakcję dla siebie. Na ostatnie dwa tygodnie wakacji postanowiliśmy zaproponować naszym Klientom znane i lubiane gry - golfa oraz kręgle, dzięki którym aktywnie spędzimy czas w gronie rodziny i przyjaciół - mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer marketingu Port Łódź.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Harmonogram eventu:
16 - 31.08.2015 r.
• od godz. 10.00 do godz. 14.00 oraz od godz. 16.00 do 21.00- rekreacyjne rozgrywki oraz nauka gry w golfa oraz kręgle
• od godz. 14.00 do godz. 16.00 - rozgrywki turniejowe o puchar Portu ŁódźRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »