Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Rozrywka i wypoczynek » Sport

Aktywnie od najmłodszych lat

Aktywnie od najmłodszych lat
Zobacz więcej zdjęć »
Jak wynika z niedawno przeprowadzonych badań, coraz większa grupa Polaków prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Polacy coraz częściej odkrywają, jak ważne dla ich zdrowia jest uprawianie wybranej formy aktywności fizycznej.

dlatego coraz chętniej zakładają buty do biegania - strój sportowy i wychodzą pobiegać, uprawiać nordic walking czy też jazdę na rowerze, nawet jeśli trening miałby trwać jedynie kilkanaście minut. Jak podkreślają przedstawiciele firmy Active, która zajmuje się prowadzeniem sklepu internetowego z artykułami dla sportowców i osób hobbystycznie uprawiających różne dyscypliny sportowe, uprawianie sportu nie tylko korzystnie wpływa na zdrowie, ale róznież na samopoczucie.
 
Jak wynika z obserwacji pracowników sklepu Active - coraz więcej Polaków nie tylko samemu decyduje się na regularne uprawianie sportu, ale chce do aktywności fizycznej przekonać także swoje dzieci. Jak twierdzą przedstawiciele tego sklepu internetowego coraz większym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się buty adidas dla dzieci. Według specjalistów zjawisko to jest bardzo pozytywne. Trenerzy i lekarze zgodnie twierdzą, że jeśli dziecko od najmłodszych lat przyzwyczajane jest do aktywności, także w późniejszym czasie będzie chciało kontynuować treningi. Specjaliści jednak przestrzegają, by zapraszając dziecko do wspólnego uprawiania sportu, na przykład:
 
  • biegania
  • Lekko atletyki
  • Sportów drużycnowych 

Trzeba zadbać o bezpieczeństwo swojej pociechy.
 
Według pracowników sklepu internetowego Active - najważniejsze jest tutaj zadbanie o odpowiedni dobór obuwia. Nie od dziś wiadomo, że idealnie dopasowane buty adidas zapewnią bezpieczeństwo stawów i stóp nawet najmłodszych amatorów aktywności sportowej. Według doświadczonych trenerów na co dzień pracujących z najmłodszymi sportowcami, ważne jest również to, by w odpowiedni sposób opracować cały trening. Dla najmłodszych uprawianie sportu ma oznaczać przede wszystkim zabawę i ciekawy sposób spędzania czasu. Jak podkreślają specjaliści, na pracę nad osiąganiem najlepszych wyników i starty w profesjonalnych zawodach przyjdzie czas później.

źródło: http://www.active.sklep.pl/dzieci/buty.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PromoTraffic

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »