Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Akwarelowe cuda | Empik Supersam

Warsztaty akwarelowe cuda odbędą się 16 czerwca o godzinie 14:00 w katowickim salonie Empik Supersam.

Malowanie farbami akwarelowymi daje sporo radości i pozwala się wykazać. Tego dnia będziemy wykorzystywać te farby na wiele sposobów od małych rysunków po kaligrafie i wiele innych. Przekonaj się osobiście, że akwarele to jedna z fajniejszych technik malarskich. Dzięki kilku trikom i preparatom przekonasz się jak łatwo stworzyć fantastyczne mini dzieła sztuki.

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego. Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.
Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!
Zapisy na warsztaty: Katowice 603 116 924Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jagoda.stula@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »